Dnes vyšlo 15 článků

Inzertní imperium Mimibazar změnilo majitele: „Manža si bude čvachtat“ pod taktovkou CNC

Inzertní imperium Mimibazar změnilo majitele: „Manža si bude čvachtat“ pod taktovkou CNC

Inzertní rodinný server Mimibazar proslul jak specifickou řečí jeho uživatelů, především matek na mateřské, ale i originálními recepty, jako jsou špagety napíchané do párku. Pod tímto „kultem“ však hledejme nejrozsáhlejší rodinný inzertní server  v České a Slovenské republice. A ten nyní patří vydavateli Blesku.

„Otcem“ serveru Mimibazar  je Bohdan Škoda, otec dvou dětí. Všimnul si, že v českém internetovém prostředí chybí vstřícný inzertní bazar, a tak jej roku 2004 založil.  Stránky obohatil o možnost zakládání diskuzí, vkládání receptů a návodů, a tím vším se strefil internetových uživatelům, předvším matkám,  do noty. Mimo jiné se snaží minimalizovat šance podvodníků na uzavření obchodu ověřováním vkládajících.

Czech News Center (CNC) oznámilo v červnu 2017   nákup tohoto rozsáhlého serveru. Provozuje již stránky jako bleskprozeny.cz, ženy.cz či maminka.cz,   Mimibazar.cz je jejich logickým doplněním umožňující efektivní a lety ověřené inzerování. CNC je dále vydavatelem novin Blesk, Aha! či časopisů Reflex či „ábíčka“ (abc).  „ „Investora a správného partnera pro Mimibazar jsem hledal velmi pečlivě, záleží mi na jeho dalším osudu. Jsem proto rád, že Mimibazar má před sebou další rozvoj s velkým mediálním zázemím,“  uvedl předchozí majitel Škoda.

 

Mimibazar zblízka

Server nabízí různé druhy členství za rozdílné ceny, se specifickými možnostmi inzerce:

clenstvi

A  zajímavé recepty:

Špageto-párkové korále

Oblíbený receptZdroj/foto: mimibazar

Na Facebooku má inzertní gigant přes 50 000 fanoušků.

 

Štítky: , ,

Komentáře

Nahoru