INZERCE: Získejte peníze zastavením auta

Chybí vám peníze? Nemáte se za co stydět, je to zcela běžná záležitost. Téměř každý člověk se v životě aspoň jednou dostane do situace, kdy se mu nic nedaří. Přijdou nečekané výdaje a s nimi bezesné noci. Finanční problémy přitom mají docela jednoduché řešení.

Snadným řešením samozřejmě je peníze si někde vypůjčit. Jenže co když nemáte žádné známé, kteří by vám peníze poskytli, a v bance vám půjčku dát nechtějí? V takovém případě jsou vaší šancí půjčky od společností, které neprověřují vaše příjmy. Není se čeho bát, vše probíhá korektně a seriózně.

Jednou z možností, jak získat peníze bez dalšího vyptávání, je zástava auta. Je to možnost pro každého, kdo vlastní nějaký osobní automobil, motorku, dodávku, loď, či dokonce letadlo. Může to být i vozidlo ve firemním vlastnictví. Nemusíte ho nikde nechávat, klidně je možné v něm nadále jezdit.

Do takové situace se může dostat každý

Nestyďte se požádat o pomoc. Do finanční tísně se občas dostanou i lidé, kteří jinak nemají žádné jiné problémy. Dojde k tomu třeba tehdy, když zákazník nezaplatí včas fakturu, nebo potřebujete peníze na jedinečnou a časově omezenou nabídku ihned. Půjčky bez registru jsou zpravidla poskytované na krátkou dobu, nejedná se o statisícové částky, takže vůbec nevadí, když vlastníte auto staršího data výroby.

penize

Peníze do 60 minut

Autozastavárna Zastavuz s.r.o. poskytuje hotovost do 60 minut. V rámci klasického principu zástavy vám auto uschová, ale nabízí i možnost zastavit auto a nadále s ním jezdit. Chápe totiž, že i ve stavu finanční tíže své auto potřebujete. Musíte jezdit do práce, vyzvedávat děti a zařizovat další věci, a tak by bylo hloupé přijít ještě o auto.

Lepší podmínky nejspíš nikde neseženete. Stačí je kontaktovat, odborníci ocení váš vůz a v případě zájmu vám vyplatí až 80 % hodnoty. Poptávku je možné zadat online přímo na webu www.zastavuz.cz.

Tým redaktorů magazínu Objevit.cz se skládá z poměrně mladých lidí, kteří psaní článků a pohybování se ve světě IT pokládají za svůj koníček, věnují se mu a tudíž mu i rozumí.

Komentáře

Nahoru