Inzerce: Získejte nové dovednosti v oblasti řízení lidských zdrojů

Jestliže to se svou firmou myslíte vážně, tak vám dříve nebo později nezbyde nic jiného než přijmout pomocnou sílu. Tedy zaměstnance. Pokud jste již v této fázi, jistě víte jak je i přes velkou nezaměstnanost najít kvalitní pracovníky. V případě, že jste takové našli, měli byste si je střežit jako oko v hlavě. Školení zaměstnanců není totiž levná záležitost.

Řízení lidských zdrojů je jeden z pilířů úspěšného podnikání. Personalisti by tedy neměli v žádném případě zaostávat za svou konkurencí. Aby k tomu nedocházelo, existuje možnost kurzů zaměřených právě na řízení lidských zdrojů. Na těchto kurzech se nejen získají nové poznatky, ale rovněž si osvojí řadu dovedností. Tyto školení, tréninky nebo kurzy jsou vhodné pro personalisty všech firem. Ať se jedná o firmu malou či velkou.

Tématem těchto kurzů bývá především asertivita, motivační programy, hodnocení zaměstnanců nebo personální management. Lze se také seznámit s nejnovějšími strategiemi v oblasti řízení lidských zdrojů. Ty využijete nejen při výběru nových zaměstnanců ale také při organizaci času či práce. Jak je vidět témat kterým se kurzy věnují je obrovské množství. Každý personální manažér si tedy najde ten správný, který mu pomůže odstranit slabé místa.

Podle společnosti  PRODUCA, s.r.o., která se právě pořádáním těchto kurzů věnuje, stále přibývá firem, které své personalisty pravidelně školí. Důsledkem je samozřejmě stále rostoucí konkurence, kdy opravdu i malá chyba může znamenat v konečném důsledku obrovskou ztrátu. Kurzy vedou odborníci, kteří se této problematice věnují již dlouhou dobu.

Firma PRODUCA s.r.o. má vlastní dobře dostupné prostory. S kurzy mají dlouhé zkušenosti díky čemuž informace, které zde získáte, jsou podávány efektivně a přehlednou formou. Dostanete zde i informace z aktuálního zákoníku práce.

Konkurence je veliká a právě zaměstnanci mohou být ti, kteří vám pomohou být lepší. Nezapomínejte tedy nejen na školení pracovníků ale rovněž personálních manažerů.

 

Komentáře

Nahoru