INZERCE: Získejte levnější plyn úplně bez práce

Chcete mít levnější plyn do domácnosti, firmy nebo státní instituce? Nepřemýšlejte, vyberte si správný tarif a nechte vašeho budoucího dodavatele levného plynu, ať vše zařídí za vás. Přesně takhle to funguje u společnosti Enra.

Vyberte si tarif na míru

Pokud uvažujete o změně dodavatele plynu, základem je prostudovat si nabídku. Licencovaný dodavatel plynu pro český trh Enra.cz má mnoho spokojených klientů. Nabízí plyn levněji než dominantní distributor ve vašem regionu, vyřídí za vás veškeré formality, neúčtují si žádné vedlejší náklady a poplatky, mají bonusový program, věrnostní program a další benefity a zavázali se k poctivosti v Etickém kodexu obchodníka v energetických odvětvích.

V nabídce mají čtyři tarify, ze kterých si vybere opravdu každý – domácnost, firma i státní instituce. Všechny mají společné, že u nich neplatíte žádné skryté poplatky. Ostatní věci se mírně liší. Lze si vybrat, zda chcete faktury posílat e-mailem, jakým způsobem platit faktury a u dvou tarifů je garantovaná pevná cena plynu po dobu 24 měsíců. S žádným tarifem se vám nemůže stát, že by vám cenu jen tak zvýšili. Podle zákona to nejde a navíc máte při změně ceny možnost od smlouvy odstoupit.

Jako nejlevnější tarif Enra označuje eFIX24. Uspoříte až tisíce korun ročně a faktury vám posílají moderní formou e-mailu. I další komunikace probíhá elektronicky. Pokud si přesto nejste jistí, který tarif by se hodil vám, zkuste webovou kalkulačku plynu.

Změna lusknutím prstu

Všichni by chtěli levnější plyn, ale většina lidí je příliš pohodlná na to, aby pro zvýšení svých příjmů něco udělala. Že mezi ně patříte taky? Nevadí. Enra s tím počítá, a proto je přechod k nim úplně snadný.

Na vás je jen to, abyste si načetli potřebné informace. Pečlivě si vyberte správný tarif, přečtěte si smlouvu, obchodní podmínky a ceník. Firma před vámi nic neskrývá, dozvíte se opravdu všechno. Až budete mít přečteno, stačí vyplnit smlouvu, přiložit kopii či originál poslední faktury za plyn a odeslat na sídlo společnosti. A tím vaše práce končí. Dál všechno zařídí Enra. Plyn vám bude dodáván bez přerušení a změnu poznáte pouze podle toho, že vám přijde faktura na nižší částku a peníze budete odesílat jinam.

Tým redaktorů magazínu Objevit.cz se skládá z poměrně mladých lidí, kteří psaní článků a pohybování se ve světě IT pokládají za svůj koníček, věnují se mu a tudíž mu i rozumí.

Komentáře

Nahoru