Dnes vyšlo 15 článků

INZERCE: Zimní oblečení ve výprodeji

Začátkem tohoto týdne už to vypadalo, že přišlo jaro. Počasí navodilo krásnou chuť teplých dnů, sluníčko svými paprsky zahřálo i naše duše. Jenže přece jenom je teprve březen a v našich končinách vládne zima. Není nad to se pořádně obléknout.

Právě teď je totiž období, kdy můžete nakoupit zimní oblečení se slevou. Bojíte se, že ho už nestihnete unosit, protože během dvou nebo tří týdnů začne být teplo? Jenže za tuhle cenu se to vyplatí, i když ho budete muset za chvíli uklidit do skříně.

Podobně jako ostatní obchody, i e-shop značkového oblečení Envy má teď slevy zimního oblečení. Jenže u nich jsou ty slevy opravdu obrovské. Od 5.3. do 8.4 2015 u nich můžete nakoupit oblečení Envy a Kilpi se slevou až 85 %. Při nákupu nad 999 Kč budete mít navíc zdarma i rychlou dopravu. Veškeré zboží mají skladem, takže ho máte za pár dní doma.

totalka2.cdr

Pokud značku Envy neznáte, vězte, že je na trhu už 16 let. Nabízí oblečení pro sport, extrémní podmínky, ale i na běžné využití v každodenním životě. Zaměřují se hlavně na kvalitu, design a inovativní technická řešení. To všechno za přijatelnou cenu.

Co v outletu nakoupíte?

Najdete tam všechno – od funkčního prádla a čepic, přes vesty, trička, mikiny až po sukně nebo košile. Nicméně největší slevy jsou aktuálně na zimní zboží – pánské lyžařské bundy, dětské komplety, dámské kalhoty, čepice a další nezbytné zimní vybavení všech barev a velikostí.

Právě dámské a pánské zimní bundy patří k nejvíce zlevněnému zboží. Jejich cena padla téměř u všech minimálně na polovinu, u kousků ve výprodeji je to až kolem 70 procent. Konečně tedy můžete za nízkou cenu získat opravdovou kvalitu. Navíc máte opravdu široký výběr z lyžařských, outdoorových, softshellových a streetových modelů. Starosti si nemusíte dělat ani s barvou nebo velikostí. Vybere si každý od XS až ke 3XL. Tak si udělejte radost. Parádu se zimním oblečením přece můžete udělat také příští zimu.

Placená inzerce na magazínu Objevit.cz. V případě zájmu o reklamní články, či jiný způsob reklamy nás informujte.

Komentáře

Nahoru