Dnes vyšlo 15 článků

INZERCE: Zbavte se konečně černých teček s černou maskou Pilaten

Po nedávných událostech s černochem v reklamě Lidlu by se skoro chtělo říct, že jsme to s tou černou v nadpise přehnali. Ale když ono to jinak vyjádřit nejde. Ucpané póry na naší kůži se opravdu jeví jako černé tečky a maska Pilaten je skutečně černá.

Pilaten jste už nejspíš někde viděli. V poslední době je obrovským hitem po celém světě, zkouší ji různé beauty bloggerky (včetně třeba české Týnuš Třešničkové), píše se o ní ve všech magazínech o kráse a v diskuzích ženy rozebírají, jestli skutečně tak dobře funguje. Na to vám odpověď neposkytneme, protože víte co? Nejlépe to zjistíte, když ji vyzkoušíte na vlastní kůži (a to doslova).

Asijská maska s unikátním složením

Mnoho žen (to však neznamená, že by masku nemohli používat i muži!) odradí to, že maska pochází z Asie. Automaticky si ji zaškatulkují jako nekvalitní napodobeninu z Číny, ale ve skutečnosti to tak vůbec není. Pochází z Asie, vždyť také obsahuje bambusové uhlí a bambusy odjakživa rostou v Asii.

Co dalšího maska Pilaten obsahuje?

Kromě bambusového uhlí je maska Pilaten složená z výtažků z ovsa, grapefruitu, rozmarýnu, měsíčku lékařského, vitaminů A, E a B5. Díky tomu nejen zbavuje pleť černých teček, ale také ji vyživuje, zregeneruje, omladí a ochrání.

maska-pilaten

Jak se používá?

Obyčejně se prodává v tubě, případně v menších balíčcích na jedno použití, a nejlépe se na obličej nanáší pomocí prstů. Pak je potřeba počkat, než úplně zaschne (cca 15 – 20 minut). Následně se celá maska sloupne odspoda nahoru. Případné zbytky omyjete vodou. Pro trvalý efekt se doporučuje používat masku 1 – 2krát týdně.

Jediné, na co si dejte pozor, jsou partie s chloupky. Téměř všechny ženy, které Pilaten vyzkoušely, se shodují, že pokud byste si masku dali například na obočí, vytrhá vám ho. Pozor na to! Na kůži drží opravdu pevně.

Kde se dá koupit?

Prodává se na internetu na webu Maskapilaten.cz. Najdete tam několik variant balení za různé ceny včetně celého setu na boj s černými tečkami.

Tým redaktorů magazínu Objevit.cz se skládá z poměrně mladých lidí, kteří psaní článků a pohybování se ve světě IT pokládají za svůj koníček, věnují se mu a tudíž mu i rozumí.

Komentáře

Nahoru