INZERCE: Zbavte se artrózy pomocí kmenových buněk

INZERCE: Zbavte se artrózy pomocí kmenových buněk

Téměř každý člověk začne mít v průběhu svého života problémy s klouby. Jednou to prostě přijít musí. Začne vás bolet každý krok, budete mít problémy s ohýbáním se. Je to jasné. Stačí, když se vám třeba jen rozšíří vnitřní kloubní štěrbina, a už máte zaděláno na problém. Řešitelné to samozřejmě je. Ale jak?

Artróza kloubů je velmi časté onemocnění, které postihuje především kolena, kyčle, ruce a páteř. Podle různých výzkumů má problémy s klouby až 80 % populace starší 55 let. To jsou ohromující čísla, že? Navíc si vlastně nikdo není přesně jistý, čím u vás může vzniknout. Může to být opotřebením kloubní chrupavky, ale třeba i obezitou, úrazem, vývojovou vadou nebo dědičnými faktory.

A víte, co je ještě horší? Běžně používaná léčba je dost obtížná. Upraví vám jídelníček a životní styl, můžete zkusit lázně. Ale nakonec vám třeba stejně budou muset implantovat umělý kloub.

A nebo je tu druhá možnost. Můžete vyzkoušet léčbu kmenovými buňkami. Je to revoluční metoda, ale rozhodně se nemusíte bát, že by se jednalo o nějaké šarlatánství typu pilulky na hubnutí. Jde o regulerní medicínu.

Jak to funguje?

Kmenové buňky jsou nediferencované a mohou se měnit ve specializované buňky různých tkání. Důležité je, že dokáží opravit poškozenou tkáň.

V jednom ze tří center pro léčbu kloubů (Praha, Ostrava, Bratislava) vám aplikují buňky. Buď pomocí metody ASC z tukové tkáně nebo BMAC z kostní dřeně. Pak vás to chvíli bude bolet, objeví se otok, můžete mít zvýšenou teplotu. Nicméně do dvou týdnů se to určitě spraví. A pak už to půjde jen k lepšímu.

Abychom to tedy uvedli na pravou míru, asi tak 2 – 4 první měsíce po aplikaci se nebude dít nic zvláštního. Pak ale pocítíte značné zlepšení. Nevěříte? Léčbou si prošlo už přes 850 spokojených klientů. Tak proč to nezkusit? Koukněte třeba na reference spokojených vyléčených lidí nebo přímo na www.lecba-kloubu.eu. Za zkoušku přece nic nedáte.

Komentáře

Nahoru