INZERCE: Zažijte historickou atmosféru v pražských hotelích

Když už se vydáte zkoumat historické památky naší stověžaté Prahy, chtělo by to i stylové ubytování. Vyspíte se v rekonstruovaných středověkých budovách přímo v historickém centru a budete si u toho připadat jako bohatý šlechtic z 12. století.

Představíme si dva hotely z pražského centra s úžasnou historickou atmosférou. Jeden nese název U Prince a druhý U Zlatého stromu. Oba mají mnoho společného – historického ducha, špičkové služby a umístění v historickém centru.

Hotel U Prince

U Prince se ubytujete přímo na Staroměstském náměstí. Nabízí 15 dvoulůžkových pokojů, 2 luxusní apartmá a 7 junior suitů. Ve všech pokojích je starožitný nábytek, ale nechybí mnoho moderního zařízení – minibar, klimatizace, barevná TV se satelitními kanály, telefon a wi-fi připojení.

9

Při posezení na venkovní zahrádce se budete dívat přímo na Staroměstskou radnici se známým orlojem, z terasy je nádherný výhled na starou Prahu (fotky uvidíte na webu www.hoteluprince.com). Určitě se zastavíte v hotelovém baru Black Angel’s Bar, který byl v roce 2014 vyhlášen nejlepším hotelovým barem v České republice a letos se dostal mezi deset nejlepších hotelových barů na celém světě.

bar_web_galerie01

Hotel U Zlatého stromu

Nachází se jen pár kroků od Karlova mostu, nabízí 19 dvoulůžkových pokojů a 3 apartmá. Opět v nich uvidíte starožitný nábytek a někde i malované renesanční stropy. Má sice o jednu hvězdičku méně než výše zmiňovaný hotel, ale podle fotek na www.uzlatehostromu.com uvidíte, že je to ještě pořád velký luxus.

002

Při ubytování nezapomeňte navštívit suterénní prostory vyhlášeného Music Clubu Zlatý strom. Když už budete v Praze, tuhle legendu noční zábavy nemůžete vynechat.

Takhle luxusní ubytování v Praze blízko centra jinde neseženete. A jak je vidět, budete nejen v centru bývalého historického dění, ale i současné noční zábavy. Nuda rozhodně nehrozí.

Komentáře

Nahoru