Inzerce: Závodní tým Válek autosport

Motoristický sport láká nejen v zahraničí mnoho fanoušků. Proto i u nás vznikají týmy, které si za dobu svého působení vytvořili mezinárodní jméno. Jedním z těchto týmů je bezesporu Válek autosport.

Tento tým se může chlubit dlouholetými a bohatými zkušenostmi. To jak z českých okruhů tak z těch zahraničních. Setkat se s nimi můžete i při závodech do vrchu nebo rallye. Za více než 40 let od založení Zdeňkem Válkem si dokázali vybudovat pověst profesionálního týmu, jež dosahuje kvalitních výsledků.

Tým byl založen již v roce 1964. Štafetu přebral v roce 1991 syn Petr Válek, který není jen majitelem ale i hlavním jezdcem Válek autosport. Výborné výsledky, které má na svém kontě mu zajistili pevné místo jak mezi jezdci tak ostatními kvalitními týmy.

Spolu s Petrem Válkem je stálý stájový jezdec i Milan Vaňkát. Tito dva jezdci dosahují vyrovnaných jezdeckých výkonů, které spolu s dlouholetými zkušenostmi znamenají úspěch.

Ve vozech týmu Válek autosport se svezli i známé celebrity jako Jožo Ráž, Wolfgang Kaufmann nebo Hanss Knauss. I to je známka, že tento tým dosahuje potřebné profesionality a kvality.

Jelikož se jedná o závodní tým, bylo by škoda si nepředstavit i vozy se kterými jezdí. Již celých 11 let jsou věrní značce BMW. V jejich garáži můžete nalézt BMW M3.2 GTR, BMW 130i GTR 24h speciál nebo BMW M3.2 GT.

Mezi další aktivity patří také autoservis, který se specializuje především právě na vozy BMW.  Postarají se vám však i osobní a dodávková vozidla ostatních značek. Autoservis se vyznačuje taktéž profesionalitou a kvalitním vybavením. Můžete si tedy být zcela jisti, že pokud svůj vůz přivezete právě k nim, bude o něj velice dobře postaráno.

 

 

Komentáře

Nahoru