Dnes vyšlo 15 článků

Inzerce: Zámečnická výroba a zpracování plechů

Kvalitní zámečnické práce může být mnohdy problém nalézt. Jestliže k tomu hledáte i bohatou zkušenost, která zaručuje i spokojenost zákazníka je to ještě složitější.

Firma BESTA TRADE s.r.o.  vám přesně toto nabídne. Nezabývá se však pouze zámečnickou výrobou. Zaměření firmy je i na ohýbání plechů, vysekávání a ohraňování.

Již od svého vzniku se společnost zabývá právě ohýbáním plechů. Za tu dobu vybavení a technologie u nich používané jsou na velmi vysoké úrovni. To samé patří říci i o personálu, který se stará o vaše zakázky. Vždy se setkáte s naprostou spolehlivostí a rychle odvedenou prací, která i přesto je kvalitní.

Řešení vám nabídnou i pro hliníkové nerezové nebo ocelové konstrukce. Tento obor ve firmě sice není od úplného vzniku společnosti i přes to se již mohou chlubit dlouholetou praxí a zkušeností. Společnost se rovněž podílela na mnoha projektech po celé České republice. I zde patří velmi dobrá vybavenost. Používány jsou pouze kvalitní stroje.

BESTA TRADE s.r.o.  vás osloví i tehdy jestliže sháníte svitky plechů. V nabídce jsou hliníkové, lakované, pozinkované nebo ocelové plechy.

BESTA TRADE s.r.o. vám nabídne takřka všechny služby, které od zpracování plechů očekáváte. A to od dělení plechů až po ohraňování. Navíc vždy budete s kvalitou a rychlostí vyřízení vaší zakázky velmi spokojeni.

Komentáře

Nahoru