Dnes vyšlo 15 článků

Inzerce: Založte si společnost v daňovém ráji

Možností, jak a kde založit svou firmu, je hned několik. Z hlediska daňové optimalizace samozřejmě lákají především takzvané daňové ráje. Ty samozřejmě přitahují podnikatele z celého světa, kteří neváhají, a využívají k podnikání offshore společnosti, tedy společnosti, které si v tomto ráji založí. A jedním z nejoblíbenějších míst jsou zcela jistě Seychely. Ty totiž přinášejí podnikatelům řadu vhod. A pokud i vy chcete, aby společnost spadala do tohoto státu, využijte služeb Offshoreservis.cz. Tato společnost pro vás zařídí vše potřebné, a společnost vám v této zemi založí. A to velmi levně, rychle a výhodně.

Rychlost je často rozhodující, a tak lze mít hotovou společnost, která může ihned začít podnikat, již do 48 hodin. A to za velmi příznivé ceny, které se drží na hranici 13 000 Kč. V porovnání s tím, kolik vlastně ušetříte, je to skutečně skvělá suma. Pokud bychom si měli shrnout všechny výhody, které offshore společnost Seychely přinášejí, tak tou hlavní je jistě nulová daň z příjmu. Stejně tak důležitou a vyhledávanou výhodou je stoprocentní anonymita všech vlastníků. Obchodní rejstřík je zkrátka neveřejný.

To však určitě nejsou jediné výhody, které jsou s podnikáním v tomto státě spojeny. Mezi další patří třeba možnost vést účetnictví kdekoliv, přičemž není nutné ho v sídle firmy předkládat, a to ani kontrolním údajům. Navíc má celá země poměrně jednoduchý, ale stabilní právní systém, a tak je celá řada operací, a to především z hlediska obchodního styku osvobozena od celé řady byrokratických nařízení, které celý proces pouze zpomalují. A pokud vás všechny tato výhody lákají, je Offshoreservis.cz klíčem k tomu, abyste i vy mohli začít podnikat tak, jak jste si vždy přáli. Tedy v zemi, která je k podnikatelům vstřícná a která je vysává různými daněmi a dalšími nesmyslnými nařízeními, se kterými je nutné se potýkat v u nás a dalších evropských zemích.

Komentáře

Nahoru