Inzerce: Založení firmy

Podnikání můžete s klidem rozjet z domova. Jestliže však chcete, aby vaše firma vypadala seriozně a působila solidním dojmem, je lepší mít adresu firmy v lukrativních místech. Jestliže však neoplýváte velkým kapitálem, je pronájem těchto prostor pro vás značným problémem.

Jedna z možností jak to řešit je využít nabídky zřízení virtuálního sídla na některém z adres ve velkém městě. Na Slovensku můžete využít výbornou adresu v Bratislavě.

Díky této službě za několik málo eur měsíčně získáte adresu, pod kterou budete zapsání v obchodním rejstříku. Již založené firmy si můžete najít v Obchodný register.

Mezi standard této služby patří popis firmy na čísle popisném a přeposílání došlé korespondence. Jeden z důvodů proč volí sídlo firmy ve velkoměstě je i mnohem menší pravděpodobnost kontroly finančním úřadem. Je to způsobeno především množstvím firem v daném městě.

V současné době je možnost služby zaplatit za založení s.r.o. firmy. Díky této službě se nebudete muset starat za papírování, které je spojeno s tímto úkonem. Vy tak jen zaplatíte jednorázový poplatek a o vše ostatní se již nemusíte starat. Toto poradenství a pomoc jistě oceníte.

Máte tak již vytvořenou firmu i vybráno sídlo teď už se stačí věnovat jen vašemu podnikání. Například si nechat vytvořit či pronajmout e-shop. Díky kvalitně vytvořenému e-shopu s vysoce lukrativní adresou bude váš byznys vzkvétat.

Profesionální nabídka MojeSidlo.sk vás jistě zaujme. Najdete zde úplně vše, co potřebujete ke startu svého nového podnikání.

Komentáře

Nahoru