Dnes vyšlo 15 článků

INZERCE: Zakrývací plachty, které přikryjí cokoliv

Krycí plachty se používají na kde co. Často se uplatní ve stavebnictví, zemědělství, dopravě, sportu, ale také v domácnosti. Jen si vzpomeňte, čím se zakrývá bazén, auto před nepříznivým počasím  nebo pískoviště.

Sortiment zakrývacích plachet pro každou příležitost nabízí společnost Plachty Štěpáník. Výrobou a dodáváním zakrývacích plachet se zabývá už od roku 1995 a od té doby se v jejich kamenném obchodě i e-shopu vystřídalo nespočet zákazníků. Zákazníci jsou totiž pro všechny jejich zaměstnance to nejdůležitější. Snaží se jim vyjít vstříc a splnit jakékoliv přání, jaké jim jen vidí na očích. Vždycky se jde nějak domluvit. Ať už se stavíte osobně do Chvalčova blízko Bystřice pod Hostýnem nebo si něco objednáte online na webu.

Obvykle je lepší, když se na všechno zboží podíváte osobně, ale v tomto případě vás nijak neomezí, když nakoupíte z pohodlí domova. Nabízené zboží totiž mají skladem, takže ihned odesílají. V případě zakrývacích plachet na míru garantují odeslání do 10 dnů. Neúčtují balné a hlavně vám pošlou vzorky zdarma. Je jim totiž naprosto jasné, že z popisu a fotografií na webu nepoznáte skutečnou kvalitu. A protože si jsou moc dobře vědomi kvality zboží, které nabízí, klidně vám pošlou ukázku.

Jak vůbec kvalitní zakrývací plachty vypadají?

Plachty Štěpáník nabízí pevné a nepromokavé krycí plachty. Mají zdvojený okraj s oky, kterými můžete provléct provaz a plachtu zajistit. K dispozici je několik barev a rozměrů, specializují se také na vagónové plachty a autoplachty chránící před UV zářením, deštěm a jinými nepříznivými vlivy počasí.

zakryvaci_plachty

Zakrývací plachty s dvojeným okrajem a oky

Tím ale jejich nabídka kvalitních produktů nekončí. Dalším větším sektorem, kterým se zabývají, jsou stínící sítě na ploty. Sítě zelené barvy stíní až z 90 % a zachrání vás před nebezpečným UV zářením.

Dále nabízí také reflexní vesty univerzální velikosti spolu s malou taštičkou, do které je lze složit. Jak je vidět, nejen u zakrývacích plachet dostanete u firmy Plachty Štěpáník kompletní servis. Hezky se o vás postarají, ať už si objednáte nebo přijdete koupit cokoliv.

Komentáře

Nahoru