INZERCE: Začíná sezóna infrasaun

Léto nám pomalu končí a my si užíváme posledních teplých dnů. Pak přijde zima. Příjemné teplíčko si vyrobíte leda tak v dece u krbu. I když abychom se neunáhlili, existují samozřejmě i další možnosti. Třeba infrasauny!

Infrasauna je ideální volbou pro všechny, kteří by se rádi vydali do sauny, ale špatně snáší tamní vysoké teploty. Jak už totiž napovídá její název, funguje na principu vyzařování infračervených paprsků. Tyto paprsky pronikají do vašeho těla a dostanou se do hloubky přes čtyři centimetry, takže ho prohřejí opravdu důkladně. Zklidní a uvolní to vaše svaly a potíte se asi třikrát více než v normální sauně – takže rychleji i hubnete.  

Jak jistě tušíte, účinky jsou podobné jako u normálních saun. Infrasauny zlepšují prokrvení kůže a zbavují ji nečistot. Léčí akné, ucpané póry a další kožní nemoci. Hojí rány, zlepšují obranyschopnost a prý mají vliv i na dlouhověkost. Těžko říct. Ale je tu ještě minimálně jeden úžasný účinek. Když si takhle jdete odpočnout do sauny, je to moc příjemné.

Jaké to je mít doma infrasaunu?

Největším plusem je rozhodně to, že nemusíte nikam chodit. Prostě se rozmyslíte, že byste si rádi odpočnuli, zapnete infrasaunu, počkáte 5 – 10 minut a můžete jít dovnitř. Zároveň vám tahle vychytávka nezabere moc místa. Záleží na tom, jakou si vyberete – dělají se pro jednu osobu, pro dvě, i větší. Tak či tak jde ale o takovou s nadsázkou řečeno kabinku, která se podobá telefonní budce.

infrasauna

Taková klasická infrasauna

Do téhle kabinky vlezete, pohodlně se usadíte, uvolníte se, zavřete oči a necháte plynout své myšlenky tam, kam se jim zachce. Možná vás zarazí, že je kabinka dost nevhodně řešená na to, abyste si mohli lehnout. Obzvlášť pokud máte verzi pro jednoho člověka. Neděste se ale, je to tak záměrně. Jednak by zabírala moc místa a jednak je stejně koncipována tak, že nejlépe funguje, když sedíte. Jsou tak totiž umístěna infračervená topidla.

Když budete chtít uniknout od každodenních starostí, prostě se zavřete do infrasauny. Nemusíte nikam chodit a navíc vás to vyjde i levněji. Jeden cyklus infrasauny stojí zhruba 10 – 15 Kč. To pro své pohodlí obětujete, ne?

Zkuste mrknout třeba na Marimex. Tam najdete infrasauny rozdělené podle mnoha kritérií, jako je typ ohřevu infrasauny, počet osob, tvar nebo materiál. Uvidíte, že si vyberete.

Placená inzerce na magazínu Objevit.cz. V případě zájmu o reklamní články, či jiný způsob reklamy nás informujte.

Komentáře

Nahoru