INZERCE: Zábava a pohoštění v restauraci Cesta Časem v Praze 6

INZERCE: Zábava a pohoštění v restauraci Cesta Časem v Praze 6

Český národ je typický svou kuchyní. Někteří říkají, že je až moc tučná, někteří ji hodnotí, že patří mezi jednu z nejlepších v Evropě. No, necháme to na vás. Ale k České republice neodmyslitelně patří například svíčková nebo nějaká ta pečená kachna. Bez těchto dvou jídel se každá správná restaurace neobejde! Avšak je stále méně restaurací, kde si zakládají na kvalitě a dělají dobrá jídla. Takovou obyčejnou kachnu umí upéct kde kdo, ale udělat ji chuťově vyváženou a doslova lahodnou je občas až nadlidský kousek. 

Kam však zajít?

Správná otázka! Když máte hlad, navštivte restauraci. Je to celkem rychlé řešení pro takový nedělní oběd. Místo toho, abyste celé dopoledne stáli u plotny či trouby, můžete tento čas strávit odpočinkem či nějakou tou efektivní prací.

Otázka číslo dvě – kam na to jídlo zajít? Podívejme se například na Prahu, kde jsou tisíce restaurací. Z toho je jich jen hrstka populárních a vyhlášených. Dá se říci, že skoro každá část Prahy má několik svých vyhlášených restaurantů, kde je „věčně narváno“. Prakticky se tam nemáte šanci dostat. Proč? Buďto mají hezké číšnice nebo dobře vaří.

9571_cesta-casem

 

My se však nyní podíváme na situaci v Praze 6, kde je řada oblíbených českých restaurací, kam se lidé s oblibou vrací. Za zmínku stojí především oblíbená restaurace s těmi nejlepšími recenzemi – Cesta Časem, která se nachází ve starých Dejvicích mezi Hanspaulkou a Vítězným náměstím. 

Poklidné prostředí a vynikající polední menu

Restaurace má samozřejmě velmi bohaté menu. Naleznete tam od všeho trošku (česká kuchyně, ryby, steaky,…). Dále je třeba zmínit polední menu, které si většina hostů této restaurace oblíbilo. Co to je? Jedná se o pravidelnou dávku těch nejlepších jídel. Samozřejmě každý den něco jiného, ale i přes to kvalitního a chutného. Stačí se jen podívat na stránky oblíbené aplikace Yelp, která shromažďuje recenze na různé hospody a restaurace. Tam naleznete slovo „polední menu“ několikrát skloňované v pozitivním směru.

Do této restaurace občas chodím, ale výhradně na polední menu. Zatím v podstatě vždy jsem byla spokojená. Cena hlavního jídla v rámci menu se pohybuje kolem 90-100Kč, což je průměr celkově v Dejvicích. Za polévku byste si připlatili asi nějakých 25,-. Plus pro mě je i čepovaná kofola. Prostředí je příjemné, celkem netradiční, ale stylové a hodí se k názvu. V teplých dnech je otevřená zahrádka, je pod kaštanem, takže její nevýhoda je padající listí a další „bordel“ ze stromů, což mě nikdy neodradilo :-D Obsluha navíc pravidelně zametá, takže na zemi je čisto :) – zní jedna z recenzí na zmiňovaném webu služby Yelp.

50a907e837a7a_Restaurace

Co vám může restaurace nabídnout?

Tak kromě jídla nabízí výše zmiňovaná restaurace i řadu praktických výhod, které ocení především majitelé firem. Restaurace nabízí totiž několik hezkých salónků pro 20-30 osob k pořádání různých akcí. Pokud chcete pozvat své kolegy po práci na pořádnou večeři, máte možnost si buďto rezervovat jeden či více stolů nebo rovnou vzít pohledný salónek.

…Restaurace je velmi pěkně vybavená různými serepetičkami, je tu také salonek pro možnou soukromou oslavu. – uvedla jedna z návštěvnic restaurace

Tak co vám brání dát si pro jednou dobré a kvalitní jídlo v zapadlé restauraci v Praze 6?

 

Placená inzerce na magazínu Objevit.cz. V případě zájmu o reklamní články, či jiný způsob reklamy nás informujte.

Komentáře

Nahoru