Dnes vyšlo 15 článků

INZERCE: Wellness pobyt na Slovensku

INZERCE: Wellness pobyt na Slovensku

Teplé dny už jsou dávno za námi, je čas vytáhnout hřejivé kabáty a zapomenout na krásu letních chvilek, kdy jsme se mohli válet na zahradě jen tak v plavkách. I když samozřejmě tu je šance, jak ty plavky zase vytáhnout. Co takhle zavzpomínat si na letní pohodu a užít si aspoň hezký víkend?

Úžasně prožitý čas vám zajistí wellness pobyty na Slovensku. K sousedům to máme kousek, seženete tam pěkné ubytování a pořádně si oddychnete od každodenních starostí. Když zvolíte tu správnou lokalitu, budete mít navíc ještě spoustu možností zábavy v okolí.

Za zmínku stojí např. hotel SUN, který lze považovat za naprosto ideální ubytování na Slovensku. Nachází se totiž jen 20 km od hlavního města Bratislavy ve městě Senec. Přesto je ale kolem krásná příroda, obzvlášť vás potěší výhled na Sluneční jezera. Jedno z nich se totiž nachází pouhých 30 kroků od hotelu.

Proč byste se ke Slunečním jezerům měli vydat?

Senec Sluneční jezera jsou jedním z vůbec nejvyhledávanějších rekreačních středisek na Slovensku. Sice už nemáme horké  počasí, ve kterém se v místních jezerech můžete zchladit, ale i tak to stojí za to. Takový výhled na podzimní mlhu stoupající nad vodou je úchvatný. A ohřát se můžete jinde. Relaxovat můžete třeba ve wellness centru.

Wellness pobyty na Slovensku jsou velmi oblíbené, protože si tam odpočine skutečně každý. Nejinak je tomu i ve zmiňovaném hotelu SUN. Krásně si užijete v sauně nebo ve vířivce, odpočívat bude tělo i mysl.

A jak vypadá ubytování Senec? Hotel SUN vám kromě nádherného výhledu na Sluneční jezera nabídne i komfortní vybavení. Po náročném dni plném odpočinku ve wellness jistě nepohrdnete pohodlnými postelemi, potěší vás LCD televize v každém pokoji, moderně designované koupelny a celkově stylově sladěný interiér. Pokoje i koupelny jsou laděny do různých barev, samozřejmě si můžete vybrat, zda toužíte po pokoji či přímo apartmánu.

Kromě toho vás v hotelu čeká luxusní restaurace, kde si budete připadat opravdu výjimečně. Celý hotelový komplex neslouží pouze pro ubytování na Slovensku. Je tu krásné kongresové centrum, tudíž se tu často sjíždějí firmy a konají se tu různé firemní večírky či akce jiného druhu. Výjimkou nejsou ani svatby a rodinné oslavy.

Komentáře

Nahoru