Dnes vyšlo 15 článků

INZERCE: Vyzrajte na bolest kloubů

Bolest kloubů zná většina z nás. Kdo si myslí, že tento problém přichází se stářím, mýlí se. Se stářím se pouze zhoršuje. Klouby mohou bolet i mladší ročníky – jako příznak nemoci, při větší zátěži nebo třeba běhání po tvrdém povrchu (typicky po silnici nebo cyklostezce). Teď konečně přichází řešení, které by vám mohlo pomoci se bolestí zbavit.

Potravinový doplněk BeneGEN4 přichází s něčím novým. Je to novinka na trhu a chlubí se jedinečnou recepturou.

V čem je jiný?

Vyzkoušeli jste už desítky produktů, které slibovaly, že vám od bolesti kloubů pomohou, a žádný z nich nezabral? Je to běžné. Spousta výrobců podobných potravinových doplňků sází na to, že u vás zafunguje tzv. placebo efekt – tedy že si vsugerujete, jak vám daný přípravek pomáhá.

S BeneGEN4 je to ovšem jinak. Obsahuje 4 000 mg kvalitního kolagenu, což je nejvíce ze všech podobných kloubních přípravků v České republice! Ostatní přípravky totiž toto množství, které je v jedné dávce, obsahují v 10 tabletách. Kromě toho má v sobě také nenahraditelné množství vitamínu C, jenž přispívá k přirozené tvorbě kolagenu pro zlepšení funkce chrupavek, kostí, svalů a šlach.

BeneGEN4-30-sacku

Bude vám chutnat

BeneGEN4 je jedinečný rovněž způsobem podání. Polykání prášků je pro spoustu lidí problematické, přípravky na bolest kloubů často bývají v podobě velkých tobolek, které se polykají obtížně. Nový přípravek je zhotovený v podobě prášku v sáčku. Stačí rozpustit sáček ve 200 – 300 ml vody a dostanete kolagenový nápoj se svěží ovocnou chutí. Kdyby se přece jen stalo, že se vám chuť líbit nebude, nic vám nebrání rozpustit prášek třeba v jogurtu. Přitom stačí jeden sáček denně, při akutních problémech dva. Po dvou měsících by se měly dostavit výrazné výsledky.

Přípravek BeneGEN4 proti bolesti kloubů byl vyvíjen ve spolupráci s lékaři a lékárníky, je vyráběn smluvním farmaceutickým výrobcem. Byl vytvořen proto, aby svým uživatelům pomáhal ke spokojenějšímu životu bez omezující bolesti kloubů. Zkuste to i vy! Objednejte si BeneGEN4.

Tým redaktorů magazínu Objevit.cz se skládá z poměrně mladých lidí, kteří psaní článků a pohybování se ve světě IT pokládají za svůj koníček, věnují se mu a tudíž mu i rozumí.

Komentáře

Nahoru