INZERCE: Vysokozdvižné vozíky levně

Vysokozdvižný vozík je skvělým pomocníkem nejen ve skladech. Vyrábí se v různých variantách, seženete ho na naftu, benzín, plyn i elektrický pohon. Každý typ má své výhody a taky nevýhody. Všechny nám ale usnadňují práci.

Možná jste viděli video s ještěrkářem Klausem, ve kterém se bortily regály, usekávaly hlavy a ruce, stříkala krev a lidé padali několik metrů na zem, protože nezodpovědný Klaus vždycky porušil bezpečnostní pravidla. Pracovat s vysokozdvižným vozíkem (slangově ještěrkou nebo taky zdvižkou) ale ve skutečnosti není tak nebezpečné a může to být docela zábava.

Takový vysokozdvižný vozík ale není vůbec levnou záležitostí. Pokud ho neplánujete používat dnes a denně, bude stačit si ho pronajmout. V opačném případě ale nezbude nic jiného než si pořídit vlastní. Jestliže chcete ušetřit, zkuste vsadit na bazarové zboží. Podívejte se třeba na Bazar vysokozdvižných vozíků Semat HB.  V nabídce mají zachovalé stroje za přijatelnou cenu.

jesterka

Vysokozdvižný vozík Nissan

Nezapomínejte na bezpečnost

Až si celí šťastní pořídíte vozík za nízkou cenu, vzpomeňte si na ještěrkáře Klause a bezpečnost práce. Spousta malých kluků si přeje jezdit s ještěrkou, a tak se nenechte zlákat k nějaké klukovině. Rozhodně nezvedejte lidi nebo příliš těžký náklad. Taky nejezděte moc rychle s těžkým nákladem – nejste na závodech.

Alternativy vozíku

Než investujete do vysokozdvižného vozíku, informujte se o tom, že existují i jeho alternativy. Například paletový vozík by vám mohl vyhovovat, pokud si netroufáte jezdit s něčím větším. Umožňuje popojíždět a zdvihat a spouštět vidlice a je k dispozici i ve snížené nebo zvýšené verzi. Často se používá do menších skladů (například chemických, potravinářských nebo farmaceutických provozů). Podívejte se na Bazar manipulační techniky Semat HB.

Firma se totiž vysokozdvižnými vozíky zabývá už od roku 1990, kdy byla založena. Kromě prodeje nových a použitých manipulačních zařízení provádějí také jejich servis.

Placená inzerce na magazínu Objevit.cz. V případě zájmu o reklamní články, či jiný způsob reklamy nás informujte.

Komentáře

Nahoru