Dnes vyšlo 15 článků

Inzerce: Výrobce garážových vrat a rolet rozšiřuje výrobní kapacity

Firma Univers Tech s.r.o. je přední firmou vyrábějící levná garážová vrata, brány, předokenní rolety a další stínící prvky. Společnost pocházející z české republiky investovala do nákupu nových pozemků, aby zvýšila kapacitu výroby z důvodu stále větší poptávky. Díky tomu nabídne nové pracovní místa pro lidi z Kladenska.

Levná garážová vrata vyráběné společností Univers Tech s.r.o. jsou navzdory ceně velmi kvalitní. Při výrobě je dbáno na technologické postupy díky čemuž se výrobky vyrábějící na špičkových strojích řadí mezi ty nejkvalitnější vůbec. V moderních prostorách jsou schopni vyrobit vrata na míru. A to lišící se svou velikostí nebo barevných provedeních.

Vyrábí také garážová vrata sekční. Plzeň, Praha a Kladno jsou místa kde má společnost své pobočky. Objednat si produkty můžete buď v těchto městech v pobočkách, nebo na webových stránkách díky jednoduchému formuláři.

Jak Garážové vrata tak výsuvné markýzy ale také všechny ostatní produkty které naleznete v nabídce Univers Tech s.r.o. jsou vyráběny z kvalitních materiálů. Nemusíte se tedy bát, že vám nakoupené výrobky vydrží jen krátkou chvíli.

Úspěšní se musí rozšiřovat

Každá úspěšná firma jednou pozná jaké to je, když současné prostory začínají být těsné. Právě to je příklad Univers Tech s.r.o. Ta se proto rozhodla odkoupit pozemky sousedící se současnou halou. Za přispění dotací z evropských fondů zde postaví nové budovy, díky čemuž nadále může pokračovat nárůst výroby.

Investice do nových pozemků napříč ekonomické krizi

Ukázkou jak kvalitní výrobky firma vyrábí je úspěch právě v této těžké době. Ekonomická krize dopadá na většinu českých firem. Univers Tech s.r.o. však nabízí poctivé a kvalitní produkty a to za solidní ceny. Právě díky tomu mlže investovat do rozšíření výrobních prostor.

Nové pracovní místa pro občany z okolí Kladna

Zatímco mnoho firem z důvodu ekonomické krize své zaměstnance propouští společnost Univers Tech s.r.o. díky novým prostorům bude potřebovat nové zaměstnance. Vyrábět se v nových prostorách budou předokenní rolety a garážová vrata sekční. Praha sice od Kladna není příliš vzdálená je tedy možné za prací dojíždět tam lidé z okolí však i tak tuto možnost uplatnění jistě ocení.

Nové prostory přinesou rapidní zvýšení výroby. Počítá se dokonce se zdvojnásobením výroby současné. Díky tomu bude schopna pokrýt poptávku, která neustále roste. Univers Tech s.r.o. se již zařadila mezi zavedené firmy vyrábějící garážová vrata, předokenní rolety a venkovní markýzy. Nově nakoupené pozemky zlepší efektivitu výroby i kvalitu nabízených produktů. Zákazníci tak získají kvalitu, kterou od koupených výrobků očekávají.

Historie společnosti Univers Tech s.r.o.

Spolčenost Univers Tech s.r.o. má za sebou již bohatou minulost. Vznik firmy hledejme v počátku devadesátých let minulého století. Nynější název si nese od roku 2004. Sídlo společnosti najdete v Kladně. Další své pobočky má v Praze a Plzni. Firma nadále navyšuje objem realizovaných produktů. Zákazníci se zde dočkají osobního přístupu a nakoupí kvalitní zboží za příznivou cenu. Díky tomu nadále roste oblíbenost a rozšíření této značky. Výrobky od Univers Tech s.r.o. tak dnes můžete vidět na mnoha místech kolem sebe.

Na výrobky společnosti Univers Tech s.r.o. se můžete spolehnout. Po vzniku nových prostor si navíc můžete být jisti, že dodací lhůta vámi vybraných produktů se ještě zkrátí.

Komentáře

Nahoru