INZERCE: Vyřešte problémy se zažíváním jednou pro vždy s pomocí čínské medicíny

Máte problémy se zažíváním? Nemusíte se za ně stydět. V dnešní době, kdy spousta lidí celý den jen sedí u počítače, jsou docela běžné. Ať už jde o zácpu nebo třeba nadýmání. Není pochyb o tom, že vám jsou projevy těchto komplikací nepříjemné a že mohou obtěžovat i lidi ve vašem okolí. Nicméně všechno lze řešit. Takže pokud vás to trápí, postavte se problému čelem a pojďte se inspirovat, jak se ho zbavit. Za zkoušku přece nic nedáte.

Slyšeli jste někdy něco o společnosti Naturvita? Název vychází ze slova „natur“, což znamená příroda. Z toho si jistě lehce odvodíte, že nabízí právě přírodní výrobky. Naturvita a. s. Veselá patří k významným producentům potravních doplňků v České republice. Navíc si můžete být zcela jisti, že vám nabízí pouze kvalitní výrobky. Výrobní provoz totiž mají v obci Veselá nedaleko Zlína. A ceny se bát také nemusíte. Výrobky jsou cenově dostupné pro každého.

Společnost Naturvita má ve své široké nabídce zahrnutý také jeden přípravek, který by se mohl hodit všem s výše zmíněnými problémy. Při výrobě tohoto přípravku se inspirovali v tradiční čínské medicíně, která je používána již několik tisíc let. Využili plody kustovnice čínské (Lycium barbarum), která obsahuje spoustu biologicky hodnotných látek – polysacharidy, karotenoidy, fytosteroly, nenasycené mastné kyseliny a další. Pak se zaměřili ještě na Inulin, což je fruktózový polysacharid z čekanky, který pomáhá obnovovat střevní mikroflóru. Tablety jsou navíc snadno poživatelné, neobsahují lepek, konzervační látky ani syntetická barviva či aroma.

kustovnice

A kde je koupit?

Pokud to tedy chcete vyzkoušet, máte několik možností. Buď zamiřte na internet přímo na Naturvita.cz. Proklikáte se tam k různým potravním doplňkům, nicméně my jsme se tu bavili o zažívacích problémech, nadýmání, zácpě nebo obnově střevní mikroflóry a o produktu Kustovnice čínská + Inulin – ten najdete přímo zde. Ovšem existují lidé, kteří nejsou příliš naklonění nakupování přes internet. A pro takové je tu další možnost. Můžete se zkusit poptat v různých sítích lékáren a prodejen s výrobky pro zdravou výživu. Ceny se určitě bát nemusíte.

Placená inzerce na magazínu Objevit.cz. V případě zájmu o reklamní články, či jiný způsob reklamy nás informujte.

Komentáře

Nahoru