Inzerce: Výměna autoskla

Ačkoliv se mírně poškozené sklo může zdát jako banální problém tak tomu tak není.

K poškození skla může dojít velmi snadno. A to nejen při nehodě ale také kamínkem, který vaším směrem vyšle cizí auto. I když poškození je velmi malé není dobré ho podceňovat. Každý defekt čelního skla může totiž rozptylovat od řízení. Navíc vás toto poškození může stát nejen z důvodu opravy ale taktéž pokuty. Policisty je tento prohřešek velmi často pokutován.

Měli byste tedy co nejdříve navštívit specializovaný servis. A to nejrychleji jak to jen jde bez jakéhokoliv otálení.

Autosklo Express se specializuje právě na opravu autoskel. Pobočky servisu najdete v Praze, Brně, Ostravě a Plzni. Navíc se jedná o autorizovanou smluvní opravnu mnoha českých pojišťoven. Díky tomu vyřídíte kompletně vaši pojistnou událost a ušetříte tak čas i peníze. Čelní sklo může být totiž hrazeno z povinného ručení viníka nehody, vaší havarijní pojistky či z pojištění čelního skla.

Servis samozřejmě nabízí i výměnu bočních skel nebo zadního autoskla. Tyto skla si můžete nechat vyměnit také třeba za nerozbitné nebo tónované autoskla. Vše záleží jen na vás. Autoskla instalována společností jsou vysoce kvalitní se všemi požadovanými osvědčeními.

Jestliže řešíte tedy problém se svým sklem, není lepší volby než se obrátit na Autosklo Express. Na vás je pouze přivést váš vůz a společnost poté vyřídí veškerou komunikaci s pojišťovnou nebo případně i s policií.

Výměna autoskla rychle a kvalitně. To je Autosklo Express.

 

 

Komentáře

Nahoru