Dnes vyšlo 1 článků

Inzerce: Výhody založení vlastní firmy

Situace na pracovním trhu není zcela ideální. Jestliže se tedy rozhodujete, zda podnikat nebo dokonce již podnikáte, je důležité rovněž zvážit zda by nebylo lepší založit firmu. Podnikání pod záštitou právnické osoby má oproti OSVČ totiž řadu výhod.

Zcela zásadní rozdíl je ve způsobu ručení. OSVČ ručí celým svým majetkem avšak společníci s.r.o pouze do nesplaceného základního kapitálu. Nemusíte se tedy obávat, že v případě existenčních problémů přijdete o svůj majetek.

Dalším výrazným rozdílem je důvěryhodnost. Fyzická osoba u klientů a partnerů může vzbuzovat pochybnosti a nepůsobí tak seriózně. Navíc je mnohdy společnost podmínkou k účasti ve výběrových řízeních vyhlášenými státními orgány.

Navíc firma si časem buduje své jméno navíc, jestliže již nebudete mít zájem dále podnikat je možné tuto společnost prodat. To u fyzické osoby nejde. S tím souvisí i možnost podnikání pod libovolným názvem. OSVČ podniká pod svým jménem a příjmením maximálně s dodatkem.

Výhod založení firmy je tedy mnoho. Jak tedy tuto firmu založit?

Se zakládáním je spojeno mnoho papírování a létání po úřadech. Jestliže stejně jako mnoho dalších lidí na to nemáte čas, je možné využít služeb Diaspro s.r.o. která nabízí založení firmy s.r.o. Firmu si jednoduše založíte online na webu Zalozenifirmysro.cz. Ušetříte tak mnoho času, který můžete raději věnovat rozvoji podnikání.

Na tomto webu vyplníte jednoduchý formulář a pak už jen dopošlete plnou moc k jednání v záležitosti založení firmy. Opravdu až tak je to snadné. Pak stačí jen počkat, případně se můžete poradit se zkušenými odborníky v oblasti firem a administrativních služeb.

Jestliže vás výhody založení firmy přesvědčili, nemusíte se dnes již bát ztráty mnoho času. Je to opravdu velmi snadné a pro vás téměř bez práce.

Komentáře

Nahoru