Dnes vyšlo 15 článků

INZERCE: Vydejte se do Chorvatska autobusem

Napadne vás při myšlence cesty autobusem ten zpocený chlápek, co jste ho minule potkali v MHD? Tak to jste úplně mimo. Čeká vás luxusně vybavený autobus a pohodlná cesta s veškerým komfortem.

Stejně jako jezdí autobusy z Prahy do Brna nebo z Dačic do Jihlavy, existují linky z Česka do Chorvatska. V Česku naberou lidi v několika různých městech a v Chorvatsku je na různých zastávkách vysadí. Následně jedou stejnou trasou zpátky. Vy se nemusíte o nic starat, jen je potřeba být v daný čas na dané zastávce.

Proč se vydat do Chorvatska autobusem

Nejde jen o cenu, ale také o to, že si odpočinete. Dlouhé hodiny cesty odřídí někdo za vás a vy si mezitím můžete číst, spát nebo sledovat film. Za těch několik hodin si určitě stihnete i popovídat se spolucestujícími a třeba vám poradí nějaký dobrý tip, co v destinaci navštívit. Řidič autobusu dobře ví, kam jede, takže se nemusíte stresovat, že netrefíte. Není potřeba nutit se přes noc být vzhůru a sledovat cestu, ani hledat v mapě, kam máte odbočit.

Cesta autobusem je pohodlnější i z toho hlediska, že máte neustále k dispozici záchod a teplou kávu. A tím to nekončí. Podívejte se na další výhody, které vám cestování autobusem nabízí společnost Gumdrop.

image-6_preview_cropped_1030x454

Jak to funguje

Jednoduše. Nejdříve si vyberete, jakou destinaci chcete navštívit – Gumdrop jezdí do Dalmácie, Istrie a Kvarner – pak termín a následně si objednáte místo v autobuse. Standardně se jezdí na týden, ale autobusová doprava do Chorvatska a zpět funguje každý víkend, takže vám nic nebrání zůstat déle. Při objednávání jízdenky vyberete, kde nastoupíte a vystoupíte, a dál nejste ničím vázaní. V Chorvatsku nemusíte řešit, kam zaparkujete a kde natankujete. Všechno je absolutně bez starostí.

Vyzkoušejte to sami a uvidíte, že cesta autobusem je daleko pohodlnější. Nastoupíte a vystoupíte a tím to pro vás končí.

Komentáře

Nahoru