Dnes vyšlo 15 článků

INZERCE: Vybíráte novoročenky pro rok 2016?

Rok 2015 se nám sice teprve přehoupl přes polovinu, ale uznejte, že ta druhá utíká vždy rychleji. Ani se nenadějete, skončí slunečné dny, opadá listí, budou Vánoce a pak už je to tady. Ohňostroje, velké oslavy a o půlnoci se začne psát rok 2016. To už budou muset být novoročenky poslané.

Firma KyoPrint to ví, a tak už na svém webu nabízí novoročenky 2016. Mají připravených celých osm katalogů, které vám vyhoví z hlediska ceny, formátu i kvality. Novoročenek je celkem přes 1000, k dispozici jsou papírové i elektronické.

Jak získat novoročenku?

Postup je jednoduchý. Nejdéle vám pravděpodobně bude trvat výběr, protože jak už to tak bývá, čím je větší, tím je to složitější. Po výběru designu už jen vyplníte údaje o vaší společnosti a přiložíte logo.

Zdarma vám budou zaslány dva vzorky, a pokud budete mít zájem, bude vytvořena i elektronická verze vaší novoročenky.

4193

V případě, že chcete být originální, je pro vás přichystaná možnost navrhnout si vlastní novoročenky 2016. Nepotřebujete na to dovednosti grafika, vše si naklikáte v on-line aplikaci společnosti KyoPrint. Dokonce je možné si zvolit i to, na jaký papír bude novoroční přání vytištěno. Výběr je rovněž obrovský – přes 50 druhů papírů od pergamenu přes metalizované.

Nejen krásné novoročenky

Firma KyoPrint je známá rovněž krásnými svatebními oznámeními. Motivy pro rok 2015 jsou skutečně nádherné a originální. Opět platí, že si svatební oznámení můžete navrhnout sami a vzorky dostanete zdarma.

svatebni_oznameni

Firma KyoPrint byla založena už v roce 2006. Na trhu se dokázali udržet i přes období krize a dodnes se jim daří. Působí v mnoha městech české i slovenské republiky a jejich největším potěšením je výroba nádherných svatebních oznámení. Kromě toho mají v nabídce diáře, reklamní předměty, vizitky a listiny k různým životním příležitostem od narození až po smrt. KyoPrint vás provází celým životem.

Komentáře

Nahoru