Dnes vyšlo 15 článků

INZERCE: Vybavení pro vaše ordinace, ambulance, laboratoře i lázně

Sháníte firmu, která by se kompletně postarala o vaši zdravotnickou a laboratorní techniku? Koho by bavilo shánět zvlášť dodavatele, servis, poradenství a montáž, když to všechno nabízí jediná firma? All CB je vám k službám.

Lehátka, dlahy, ultrazvuk, diometrie, prostředky pro vodoléčbu, přístroje na lymfodrenáž, tlakoměry, fonendoskopy, vyšetřovací lampy, váhy, odsávačky, oxymetry, dermatoskopy, neatoskopy, oftalmoskopy, spirometry, EKG, defibrilátor, gynekologická křesla, stomatologická křesla, transfuzní křesla, zástěny, instrumentační stolek, chirurgické stoly a další. Tohle všechno má v sortimentu českobudějovická firma All CB.

Prodej zdravotnické a laboratorní techniky

Ať už toužíte po vybavení pro rehabilitaci, kardio, internu, gynekologii, praktické kékařství a diagnostiku, chirurgii, sterilizaci či stomatologii, v All CB si přijdete na své. Přesně tyto kategorie totiž najdete v jejich e-shopu. Každá kategorie je následně rozdělená do dalších podkategorií, abyste přehledně našli to, po čem toužíte. U všech výrobků je kromě fotografie uveden dost detailní popis včetně technických údajů.

lehatko

Servis zdravotnické a laboratorní techniky

Jak již bylo řečeno, All CB se o vaše vybavení kompletně postará. Do kvalitního servisu přijímají nejen výrobky, které sami prodali. Stačí se ozvat a popsat, co potřebujete. Servis zdravotnické techniky se s vámi spojí a dohodne se na konkrétních podmínkách.

A ještě něco navíc. Pokud si objednáte zboží z e-shopu, dostanete kromě možnosti servisu ještě zaškolení obsluhy a instalaci techniky. Vaše přístroje mohou být zkontrolovány dle zákona 123/2000 Sb., § 52 a získáte pravidelný záruční i pozáruční servis.

Tip na závěr: V případě, že si nejste úplně jistí, co by se do vaší ordinace, laboratoře, lázní, domovu důchodců a jinam hodilo, využijte poradenské služby společnosti All CB.

Komentáře

Nahoru