INZERCE: Vtipné trenky, nový trend módy, který musíte mít

Blíží se čas Vánoc a výběr dárků se blíží. Co vybrat svému milencovi, přítelovi či manželovi? To je otázka, kterou každý rok řeší většina žen. Většinou to dopadne tak, že muž dostane voňavku či triko. Avšak geniálním dárkem pro muže jsou trenky s vtipným potiskem. Možná se to nezdá, ale muži ve většině případů trpí chronickým nedostatkem trenek. Internetový obchod Trenkoun má řešení, nabízí na výběr velké množství trenek s vtipnými motivy, které pobaví muže a ženy.

Vtipné potisky jsou celkem zajímavou záležitostí a téže dobrým dárkem k Vánocům či narozeninám. Avšak většinou se prodávají jenom vtipná trika a mikiny, avšak opomíjí se i další části oblečení. Mužům třeba neudělá až takovou radost, když koupíte a dáte mikinu s „vtipným motivem“. Co jim tedy jiného vybrat za dárek, aby nebyl nepotřebným, ale originálním a zároveň neobvyklým? Pro muže to jasné – spodní prádlo, nejlépe trenýrky. Je to možná divné, ale je to tak. I když obecně si muži na prádle moc nepotrpí, většinou spodní prádlo potřebují, neboť trpí jeho chronickým nedostatkem.

Geniální dárek pro muže

Buďto můžete tedy koupit klasické ničím zajímavé trenky anebo opět investovat do originality vtipného potisku. Ano, už i na trenýrky se dávají zábavné motivy, které jsou trefné, vtipné a jedním slovem jedinečné. Kde je však sehnat?

acorn_product-322x399

Vtipný motiv – žalud

Motiv s budkou

Motiv s budkou

 

Vtipné trenýrky šité z České republiky

Pohodlné trenýrky z kvalitního materiálu (bavlny) prodává e-shop Trenkoun, na kterém naleznete doslova ráj vtipných trenek. Dá se i říci, že to je hotová galerie originality a vtipu zároveň. Trenýrky ze stoprocentní bavlny jsou šité u nás – v České republice. Jsou prodyšné, pohodlné a především neobvyklé. Dále je na místě zmínit celkem dobrou cenu, za které získáte nejen originální dárek, ale také mužské uznání.

Supersperm_copy2-322x399

 

Viagra1-322x399

Nejčastější motivy na vtipné trenky

A jaké jsou nejčastější motivy? Je to logické, většinou se na trenýrky dávají potisky s jemně erotickým, ale vtipným motivem. Takže například zábavné motivy s prezervativy, spermiemi a podobně. Většinou se jedná také o motivy narážející na velikost mužského přirození.

GUMA_sro3-322x399

protected-322x399

 

 

Placená inzerce na magazínu Objevit.cz. V případě zájmu o reklamní články, či jiný způsob reklamy nás informujte.

Komentáře

Nahoru