INZERCE: Vše pro auto na jednom místě

Existují určité věci, které vám v autě nesmí chybět. Pak jsou tu takové, které by vám chybět neměly. A pak ty, které využijete podle toho, zda třeba během řízení často telefonujete. Mít pořádně vybavené auto se ale rozhodně vyplatí.

Spousta mužů o své miláčky pečuje především zvenku, aby byli pěkně nablýskaní a čistí. Jenže ono to není jen o vzhledu. Potřebujete také, aby byli funkční. A funkčností se v tomhle případě nemyslí jen to, aby jezdili.

V autě si přece také potřebujete pustit rádio, hodilo by se vám handsfree nebo parkovací asistent. Jsou to věci, které nejsou nutné, ale jízda s nimi je hned příjemnější.

Parkování bez obav

Pánové to sice nepřiznají, ale problémy s parkováním dost často nejsou jen výsadou žen. Pokud jste ještě nikdy nevyužili parkovací senzory, zřejmě si to nedokážete představit. Ze začátku je to docela obtížné, ale vážně stojí za to se to naučit.

parkovaci-asistent

Jakmile na tenhle systém jednou přejdete, zbavíte se toho věčného koukání do zrcátek a skrz zadní okýnko. Budete se orientovat podle zvukové signalizace nebo displeje a už vám neunikne žádná překážka, která vám stojí v cestě.

Správná hudba

Určitě taky občas potkáváte nějakého řidiče s otevřenými okýnky, z nichž se line dunivá hudba na vzdálenost snad několika kilometrů. Takovým extrémům se můžete vyhnout. Ale když vás čeká delší cesta, hudba vám ji pěkně zpříjemní.

autoradio

Proto je potřeba vybrat si kvalitní autorádio. Máte hudbu na CD, nebo chcete poslouchat třeba z flashky? I na tohle je třeba při výběru myslet. Protože rádiové stanice se ne vždy trefí do vašeho vkusu. A pak jde samozřejmě o kvalitu hrané hudby. Té můžete pomoci i kvalitními reproduktory nebo přímo subwoofery do auta.

Zapomínat se nevyplácí

Mnoho řidičů si prostě ve dne nevšimne, že by měli zapnout světla. Vždyť je všude světla dost. Proto existují různé formy upozornění, které vám prostě připomenou, že svítit musíte vždycky, když si někam vyjedete.

led-svetla

Během dne jsou navíc vhodná LED světla. Jejich výhodou je dlouhá životnost a nízká energetická náročnost, takže spotřebujete méně paliva. Jsou to ideální světla pro denní svícení, jsou totiž určená pro zvýraznění vozidla za nesnížené viditelnosti.

Placená inzerce na magazínu Objevit.cz. V případě zájmu o reklamní články, či jiný způsob reklamy nás informujte.

Komentáře

Nahoru