Inzerce: Volby jsou tu. Pojďme volit Svobodné

Termín letošních voleb se nezadržitelným tempem blíží, což samozřejmě znamená boje stran o místa v Poslanecké sněmovně. Jednou z mnoha stran jsou určitě Svobodní, kteří díky svému volebnímu programu a celkové koncepci doslova vyčnívají z řady ostatních. Jejich cílem by měl být hlavně spokojený občan, a tak ten by se mohl dočkat nejenom zrušení vysokých daní, ale třeba zrušení silniční daně, nebo daně z převodu nemovitostí. Mimo to chtějí udělat také přítrž nespravedlivým dotacím, které se stále více rozmáhají. Přítrži však chtějí učinit i v oblasti nadměrné byrokracie, a zruší celých 26 téměř zbytečných úřadů, které jenom vysávají peníze ze státní poklady.

Stejně jako bylo referendum o vstupu do EU, tak stejné referendum Strana svobodných občanů prosazuje i o výstupu. A to hlavně z toho důvodu, že existují i alternativy a mnohé státy jsou toho důkazem. Totéž by se mělo týkat i případného zavedení Eura, které chce málokdo.

Co je však největším problémem, který slušné občany České republiky trápí, to je doslova neomalenost mnohých politiků, kteří mají obrovské pravomoci, které však využívají hlavně k vlastnímu prospěchu a nikoliv k zlepšení fungování státu. Hlavním cílem by mělo být jejich omezení, a zároveň také nutnost toho, aby jednali v zájmu lidí a státu, a ten více nezadlužovali. Cestou k tomu by mohlo být takzvané „lidové veto“, které by formou referenda umožnilo zrušit zákon, který rozhodně není v zájmu občanů, ani samotné země.

S tím určitě souvisí také různé poplatky za elektřinu, za biopaliva, nebo také obrovské poplatky ve formě odměn pro exekutory. S tím vším jdou Svobodní do letošních voleb, a jak ukazují mnohé průzkumy a informace z různých volebních diskusí, tento program je jeden z těch, který by skutečně mohl obstát. Je to však i ve vašich rukou, jelikož volby se blíží – ale za sebe mohu s klidným srdcem říci, že já Svobodné volit půjdu. A vy nyní, prosím, nahlédněte do volebního programu Svobodných!

Komentáře

Nahoru