Dnes vyšlo 1 článků

Inzerce: Víte, jaký je nejlepší portál na mikroslužby? Stovkomat je onou jedničkou na trhu

Řekne-li se mikroslužba, většinou se jedná o poměrně jednoduchou práci doslova jakéhokoliv charakteru, kterou neumíme, ale potřebujeme někoho, kdo ano. Samozřejmě vyhledat takového člověka může být jednoduché, ale i složité. Pokud však zvolíte web Stovkomat.cz, věřte, že je to právě ona jednodušší cesta. Stačí se ponořit do několika set nabídek a vybrat si přesně takovou, kterou využijete.

Mnohé firmy či internetové obchody rozhodně nadchnou možnosti reklamy na Facebook stránkách, nebo možnosti získání fanoušků. Podobně využitelné jsou však i mikroslužby z oblasti online i offline marketingu. Samozřejmostí, kterou Stovkomat také nabízí, jsou třeba i grafické práce. Tak proč si nenechat vytvořit třeba logo, či reklamní banner. I podobných nabídek najdete na tomto tržišti více než dost. Přes nabídky psaní a programování se lze dostat i k těm, které rozhodně dokážou pobavit. Příkladem za všechny může být narozeninové přání ve velštině, a to od polonahého chlapíčka, nebo vzkaz na prsou několika vnadných dívek, které na daném webu inzerují.

A za kolik lze toto všechno získat? Jelikož se jedná skutečně o mikroslužby, nečekejte žádné přemrštěné částky, ale pouhých 150 Kč za jednu objednanou a vykonanou službu. Veškeré platby samozřejmě probíhají v rámci daného systému, čímž jsou jasně eliminovány jakékoliv podvody, kdy by někdo nechtěl, nebo nesplnil nabízené mikroslužby.

Samozřejmě web není vhodný pouze pro ty, co něco využijí, ale i pro ty, kteří mají co nabídnout. Stačí blesková registrace a i vy sami můžete zapadnout do této komunity a nabídnout mikroslužby, o kterých si myslíte, že někdo bude chtít využít. To vše je vám na doslova revolučním webu Stovkomat.cz umožněno.

Komentáře

Nahoru