INZERCE: Virtuální kurzy na MotivP – klíč k dovednostem

INZERCE: Virtuální kurzy na MotivP – klíč k dovednostem

Jak získat hodně informací? Na kurzech, ale co by to bylo za dobu, kdyby to nešlo přes internet? MotivP proto nabízí řadu speciálních a zajímavých virtuálních kurzů za přijatelné ceny. Vyzkoušejte je!

Prostřednictvím MotivP můžete získat řadu zkušeností, které můžete uplatnit jak v osobním, tak v profesním životě. Tato oblíbená a vědomostmi nabitá webová stránka nabízí velkou řadu virtuálních kurzů, které vážně stojí za to!

Výhody virtuálních kurzů

Častým problémem lidí je jistá stydlivost a nervozita. Právě k tomuto účelu vznikly virtuální kurzy, díky kterým se nejmodernější formou naučíte z pohodlí vašeho gauče či křesla, což je jak finančně, tak časově výhodné!

Virtuální kurzy na MotivP

Internetová stránka MotivP vám po zaplacení daného kurzu dá jistý časový limit, během kterého si můžete kurz stále přehrávat. Kurzů je na stránce dosti, avšak jaký si vybrat? Za zmínku stoprocentně stojí jeden z kurzů, který se skrývá pod názvem „Kaizen“.

Stránka MotivP - klíč ke zkušenostem!

Virtuální kurzy na MotivP

Jak efektivně začít se změnou? Poradí Kaizen

Nyní trošku k již zmiňovanému kurzu Kaizen, díky tomuto kurzu zjistíte, proč se vám nedaří nebo v něm naleznete různé návody a opatření, které Vám umožní realizaci změny ve Vašem osobním životě, firmě nebo pracovním týmu. Také se třeba dozvíte, co to je efekt sněhové koule…

Specifikace kurzu (Co se v kurzu naučím?)

• Proč se nám nedaří změny v životě
• Co je to vlastně ten KAIZEN, jak nám může pomoci
• Jak vypadají změny v organizaci, na čem většinou selhávají
• Jak může týmový KAIZEN pomoci s organizační změnou

Nějak takto vypadá kurz od MotivP

Ukázka virtuálního kurzu

Nechte si poradit od profesionálů!

Jako další virtuální kurz stojí za zmínku „Projektové řízení„, tedy kurz, díky kterému dostanete potřebné informace pro úspěšné vedení a dokončování projektů, což je dosti důležitá záležitost. Také se díky tomuto kurzu dozvíte, jak dosáhnout toho, aby kurz byl úspěšným. optimálnímu rozdělení rolí v týmu. Díky kurzu Projektové řízení získáte především výhodu nad ostatními! Tak proč to nezkusit?

Specifikace kurzu (Co se v kurzu naučím?)

  • Jak zajistit a řídit zdroje pro projekt?
  • Užitečné role v týmu
  • Projektové diagramy

Tak to vyzkoušejte a zlepšete své dovednosti! Vše naleznete na MotivP!

Pokud může nějak pomoct ke krásné a inspirativní budoucnosti, tak tím, že o ni bude psát.

Komentáře

Nahoru