Dnes vyšlo 1 článků

INZERCE: Víkendový pobyt v Maďarsku

Co takhle udělat si jednou hezký víkend? A jistě víte, že člověk si nejlépe odpočine, když se zbaví obvyklého prostředí. Doma si dovolenou nikdy neužijete tolik, jako když si někam vyjedete. I kdyby to mělo být jen do sousedního kraje.

Přes rok mnoho lidí nemá šanci vzít si dlouhou dovolenou, nebo nechtějí plýtvat volnými dny teď, aby jim nějaké zbyly na prázdniny. Proto je dobrým řešením víkendový pobyt. Věřte tomu nebo ne, i za dva dny si stihnete krásně odpočinout.

Přestože se o tom nikde moc neví, jako první v ČR s vymezením nabídky na víkendové pobyty pro dva a zážitky přišla Slevotéka.cz. Tam je možné snadno vyhledat různé pobyty po Evropě se slevou. Naklikáte, zda toužíte po wellness, horách či jiném zaměření, kdy plánujete odjet a kam.

Na Slevotéce zakoupíte za uvedenou cenu slevový kupon, který má určitou platnost. Celý proces je velmi rychlý, protože kupon vám je odeslán e-mailem. Vhodné je si před jeho zakoupením ověřit, zda má hotel v daný termín volno.

Víkend v Maďarsku

Tipem na nezapomenutelný víkendový výlet je Maďarsko. Na Slevotéce je velký výběr přímo v Budapešti i v jiných městech. Lidé tam míří za lázeňskými pobyty, wellness a termály. Všechny příjemné procedury vás stoprocentně nadchnou. V zimě budou zaslouženým prohřátím, prameny v termálech mají navíc blahodárné účinky na vaše zdraví.

Lions Budapest 2

Například dvě noci v čtyřhvězdičkovém hotelu Lion’s Garden nedaleko nejoblíbenějších maďarských lázní Széchenyi vás pro dva lidi vyjdou na krásné čtyři tisíce korun. V ceně je snídaně, neomezený vstup do wellness, zapůjčení županů a pantoflí.

Ještě levnější je romantický pobyt pro dva u jezera Hévíz. Opět je v ceně neomezený vstup do wellness a tentokrát i polopenze. Navíc je to nedaleko Balatonu, který určitě stojí za navaštívení.

Také v zimě si můžete užít dovolenou snů. Ne všude panuje zimní nálada.

Komentáře

Nahoru