Inzerce: Ventilátory a klimatizace

I když to venku příliš nevypadá na horké počasí, je potřeba myslet dopředu. Čas letí jako voda a brzy bude takové teplo, že nebudeme vědět kam se skrýt. Proč si tedy nepořídit klimatizaci nebo ventilátor již teď?

Klimatizaci najdete ve dvou základních provedeních. Jsou to klimatizace nástěnné a mobilní. Zatím co první z variant můžete velice snadno a rychle přenášet mezi jednotlivými místnostmi u té druhé tuto možnost nemáte. Nástěnné se skládají z vnitřní a venkovní jednotky. Výhodou této varianty je nejen vyšší výkon, který snadno využijete pro celý byt ale většinou i multivyužitelnost. V mnoha případech totiž může sloužit i k odvlhčování a vytápění.

Jestliže vám klimatizace dělá zle nebo máte nějaký jiný důvod, nezoufejte. V horkých letních dnech vám jistě pomůže ventilátor. Jednoduchá stolní nebo stojanové ventilátory mívají obvykle dvě až tři rychlosti s možností nastavení úhlu sklopení a otáčení.

Instalaci odsávacích ventilátorů naopak oceníte v kuchyních, na toaletách nebo v koupelnách. Slouží k odsávání nepříjemných pachů nebo vlhkosti. Zvolit si můžete z varianty s mechanickým spínáním nebo s čidlem které spíná automaticky.

Vývoj všeho kolem jde kupředu. Není tedy divu, že inovace se dočkaly výrobky i v tomto segmentu.  Najdete již i ventilátory s LED displejem, na kterém přehledně najdete ukazatel teploty a vlhkosti, s možností celodenní mikroventilace nebo automatické regulace výkonu podle stupně vlhkosti.

Na výběr je opravdu velké množství různých druhů řešení problému letních dní.

S veškerou vzduchotechnikou vám poradí na levneelektro.cz. Nakoupíte zde ty nejkvalitnější výrobky za výborné ceny. Obchod si za již desetileté fungování získal mnoho spokojených zákazníků, kteří se sem rádi vrací. Disponuje širokým zázemím. Najdete zde kvalitně proškolený personál, který vám vždy rád poradí.

Připravte se na léto již dnes a pořiďte si kvalitní ventilátory nebo klimatizace.

Komentáře

Nahoru