Dnes vyšlo 15 článků

INZERCE: Venkovní rolety od jedničky na trhu

Sháníte venkovní rolety, vrata do garáže či bránu? Pokud už po dané věci nějakou dobu pátráte, určitě jste na trhu zaregistrovali společnost Lomax. Minimálně si vybavujete jejich charakteristická červená vrata se dvěma svislými bílými pruhy.

Společnost Lomax se na trhu pohybuje už 23 let a určitě jste o ní už slyšeli, protože je největším výrobcem garážových vrat, předokenních rolet a venkovních žaluzií v České republice. Nejznámější je pravděpodobně právě díky vratům, linka na výrobu venkovních žaluzií byla spuštěna až v roce 2012. Rolety přitom vyrábí rovněž zhruba dvacet let.

Proč si vůbec pořídit rolety?

Rolety jsou investicí, která se vám brzy vrátí. Ušetří vám totiž za teplo, protože mají tepelně-izolační vlastnosti. Jestli jste někdy viděli snímek domu termokamerou, určitě víte, že nejvíce tepla uniká právě okny (je to až 30 %). Předokenní rolety teplu zamezují unikat ven a v létě zase brání sluníčku vnikat dovnitř, takže máte v domě příjemný chlad. Navíc skvěle odhlučňují a chrání okna před silným větrem, krupobitím a dalšími rozmary počasí. Celkově se budete cítit více v bezpečí a budete mít větší soukromí.

popis_lux

Proč rolety od Lomaxu?

Protože jejich venkovní rolety ladí s jakýmkoliv domem. Vyberete si takové, aby se hodily k architektuře, materiálu a barvě. Zaměstnanci Lomaxu vám navíc poradí, jaký typ rolet bude ideální pro vás. Můžete vsadit na rolety s viditelným boxem, pokud vám nevadí, že bude box umístěný nahoře na okně. Dále existují rolety pod překlad, s roletovým překladem a pro zaomítání, které se hodí do novostaveb nebo při rekonstrukci.

Jedině Lomax vám na českém trhu nabízí 20 let tradice a zaručenou kvalitu. Mají odzkoušené, že jejich rolety snižují hladinu hluku až o 16 dB a uspoří vám peníze za energii. Navíc vám dají na výběr z mnoha imitací dřeva a z více než 2 500 barev.

Velkým hitem jsou v poslední době také předokenní rolety s elektrickým ovládáním. Když odjedete na dovolenou, můžete si je naprogramovat, aby se každý večer zatáhly a ráno roztáhly. A nikdo nepozná, že nejste doma. I takové rolety s vymožeností 21. století vám nabízí Lomax. Vyberte si.

Tým redaktorů magazínu Objevit.cz se skládá z poměrně mladých lidí, kteří psaní článků a pohybování se ve světě IT pokládají za svůj koníček, věnují se mu a tudíž mu i rozumí.

Komentáře

Nahoru