INZERCE: Valentýnské dárky pro ženy

Jojo, Valentýn se k nám sice dostal až po sametové revoluci a je to hlavně dobrý tah pro obchody, ale žádná žena se neurazí, když ji něčím obdarujete. Všechny obchody vám teď podstrkují valentýnské slevy, neříkejte, že jste si toho šílenství nevšimli. Pravda je však taková, že za pěkný dárek nemusíte utratit tisíce. Ani stovky. Kolikrát stačí maličkost.

Čím tedy přítelkyni/manželku/tajnou lásku/kamarádku obdarovat? Hodně záleží na tom, jak blízký vztah spolu máte. Přítelkyni, se kterou jste dva měsíce, zřejmě nebudete kupovat krajkové podprsenky, když neznáte její velikost, ani drahé hodinky za několik tisíc. Otázkou je, zda se vůbec tak drahý dárek k Valentýnu hodí. To už záleží jen na vás a na tom, jak jste zvyklí svátek zamilovaných slavit. Každopádně my se podíváme na některé nejčastější dárky.

1. Spodní prádlo

Výborný dárek, protože tím vlastně obdarujete tak trochu i sebe. Přítelkyně si ho určitě vyzkouší a čeká vás hezký valentýnský večer. Kámen úrazu by mohl nastat, pokud neznáte velikost. V tom případě doporučujeme spíš něco jako podvazky, u kterých velikost není třeba znát.

podvazkovy-pas

Darovat dárek, který využijete i vy

2. Šperk

Šperkem ženu nikdy neurazíte, opět platí, že není třeba utrácet tisíce. Stačí maličkost, stříbrný náramek, malé náušnice apod.

3. Čokoláda

V současnou dobu určitě bez problémů seženete přímo valentýnské bonboniéry, čokoládová srdíčka. Dobrým dárkem by mohlo být i čokoládové sprchové mléko či cokoliv s příchutí čokolády. Mimochodem k tomu sprchovému mléku doporučujeme darovat své drahé polovičce i vlastnoruční umytí.

4. Kabelka

Pokud jde o kabelky a boty, není jich nikdy dost. Problém je v tom, že u bot je zase třeba znát velikost, takže s kabelkou je to daleko jednodušší. Co třeba zkusit plesové kabelky? Malé psaníčko vás přijde na pár stovek a plesová sezona je v plném proudu.

psanicko

Co takhle malé psaníčko?

5. Kosmetika

Už jsme zmínili čokoládové sprchové mléko. Dále doporučujeme různé peelingy, krémy apod. Tyhle věci můžete využít dokonce spolu, vzájemně se namazat, dát si společnou sprchu. Kupovat rtěnky, řasenky a jinou dekorativní kosmetiku není úplně vhodné, pokud si nejste jistí tím, co vaše přítelkyně opravdu používá.

Dále se podíváme na něco netradičnějšího. Ženy milují vynalézavé muže a neobvyklou maličkostí často uděláte daleko větší radost než šperkem, který dostane každá druhá.

6. Kryt na mobil

Smartphone má většina z nás v ruce neustále, tak proč nezajistit, aby si na vás vzpomněla pokaždé, když se na něj podívá? Mnoho e-shopů má opět valentýnské slevy, a když objednáte dnes, do Valentýna máte balíček určitě doma. Největší radost jí uděláte, když vyberete kryt s motivem něčeho, co se jí líbí.

7. Pyžamo

Není na tom nic zvláštního. Buď se můžete zaměřit na luxusní saténová pyžama, nebo na něco s vtipným obrázkem.  Určitě volte takové, v němž vedle ní budete rádi usínat.

pyzamo

Pyžamo může být sexy

8. Šátek

Pokud jste si nevšimli, téměř každá žena má v dnešní době v šatníku aspoň jeden šátek/šálu. Nosí se na podzim, v zimě i na jaře.

Komentáře

Nahoru