INZERCE: Uspořádejte event v brněnském Hotelu Bobycentrum

Pražáci prominou, ale v Brně se skutečně často pořádají vyhlášené výstavy, veletrhy a kongresy. Mnoho z nich se odehrává v prostorách čtyřhvězdičkového Hotelu Bobycentrum, který je umístěný strategicky v klidné části Brna, ale zároveň blízko brněnského výstaviště a centra města.

Hotelu Bobycentrum**** se po celý rok pořádá mnoho událostí a setkání, protože nabízí mnoho sálů pro různé příležitosti. Pro menší setkání jsou vhodné malé sály nebo zasedací místnost, pro velké události jsou naopak připraveny prostory, které pojmou až 300 osob. Kdo si potrpí na luxus, ocení prezidentský sál s terasou, firemním večírkům výborně poslouží dva sály s vlastním barem. K pronájmu je k dispozici rovněž užitečná technika od projektorů, přes ozvučení až po notebook.

Na důležité události se často sjíždí lidé z celé republiky nebo cizích zemí, těm hotel Brno nabízí komfortní ubytování ve vkusně zařízených pokojích s toaletou, vanou se sprchou, klimatizací, satelitní televizí, vysoušečem vlasů, miniledničkou, karetním zámkem a wifi připojením. Na výběr jsou tři typy pokojů a luxusní střešní Prezidentské apartmá s ohromujícím výhledem na Brno, soukromým vyhřívaným bazénem, barem a dalším vybavením. Hotel disponuje kapacitou 140 pokojů, některé z nich jsou i 3lůžkové. Problémem není ani vzít si s sebou do hotelu svého domácího mazlíčka.

Prezident_loznice_u_bazenu_1

Ložnice v prezidentském apartmá u bazénu

Dobře se najíte v hotelové restauraci Inspirace, která nabízí sezónní pokrmy dle Gastro kalendáře sestaveného šéfkuchařem Hotelu Bobycentrum. Každý měsíc se podávají jiné speciality hodící se do daného ročního období. Restaurace je dostupná i pro uspořádání vaší oslavy, promoce, svatební hostiny, firemní večeře a jiných slavnostních událostí. Tým hotelu se kromě chutného menu postará také o patřičnou výzdobu.

Restaurace_inspirace_3

Restaurace Inspirace

Nedílnou součástí Hotelu Bobycentrum**­** je kavárna Shiny, která neslouží jen ubytovaným osobám. Denně se v ní podávají snídaně a polední menu i pro veřejnost. Lidé sem často zavítají na domácí limonády a zákusky nebo kvalitní kávu Varesina.

Komentáře

Nahoru