Dnes vyšlo 1 článků

Inzerce: Ušetřete vaše peníze za pomocí alternativních cartridge

Snad v každé domácnosti dnes naleznete alespoň jeden počítač. S rozšířením těchto zařízení se stále více dostává k uživatelům i tiskárna. Tu dne již lze koupit i za poměrně nízkou cenu. Jenže časem zjistíte, že inkoust zase dosahuje ceny vyšší. Přitom i zde se dá snadnou cestou velmi ušetřit.

Originální cartrige mohou značně zatížit váš rodinný rozpočet. Naštěstí dnes jsou i jíní způsoby jak tento problém řešit. Můžete využít plněné cartridge. U nich se cena rapidně snižuje jenže má to i své velké nevýhody. Kvalita tisku není příliš velká a to dokonce v některých případech je tak nízká, že vytisknuté dokumenty nejsou ani čitelné. Dalšími problémy jsou vysychání a vylévání do tiskárny. Takže cena je sice příjemná, ale nevýhody jsou velké.

Dalším řešením jsou neoriginální cartridge. U nich můžete zapomenout na všechny zmíněné nedostatky plněných cartrig. Tyto neoriginální jinak řečeno alternativní cartridge jsou vyráběny pod důkladnou kontrolou a podléhají rovněž zákonné záruce. Výrobce garantuje stejné ne-li větší množství vytištěných stran jako u těch originálních. To při ceně až o 70% nižší.

Alternativní cartridge mnohdy ani nerozeznáte od těch originálních. A to i v kvalitě tisku.

Je tedy zbytečné platit za stejnou kvalitu peníze navíc. Stačí si nalézt alternativní cartridge, která vašemu rozpočtu značně uleví. Aby vaše hledání bylo snadnější, doporučujeme internetový obchod Dotovanetonery.eu. V jejich nabídce můžete nalézt inkoustové, laserové, jehličkové i faxové náplně a to za výborné ceny. Zapojit se můžete i do věrnostního programu, který vám již tak krásnou částku ještě sníží. A aby těch výhod nebylo málo, při nákupu nad 1500 Kč máte poštovné zdarma.

Využijte tedy i vy levnějších alternativních cartridge a tiskněte levně co nejdříve.

Komentáře

Nahoru