Inzerce: Úprava vody

Čistá a kvalitní voda je nejcennějším zdrojem tekutiny pro lidský organismus. Nejsnadnějším způsobem jak získat vodu je otočením kohoutkem.

Voda z kohoutku má mnoho výhod. Nejen, že ochráníte přírodu před odpadem v podobě stovek tun PET láhví, ale zároveň se vyhnete tahání těžkých balíků s balenou vodou. Voda z kohoutku znamená i úsporu nákladů. Ne vždy je však voda z kohoutku chutná a zdravá.

Profivoda.cz nabízí filtry na vodu, které jsou skladné a můžete je ukrýt pod kuchyňskou linku. Systém filtrace vody je postaven na sedmi stupňových specializovaných filtrů. Díky jedné z nejběžnějších metod současnosti, reverzní osmózy, získáte vodu čistou a zdravou.

Díky filtrům se zbavíte nečistot, které ve vodě zůstávají i po převaření. Vyřešíte problémy s tvrdostí vody, velkým obsahem železa a manganu. Vaše voda získá lepší chuť. Zapomenout budete moct i na zápach, pesticidy a bakterie.

Jestliže pijete vodu ze studny a máte s ní problémy i pro vás tu je firma Profivoda.cz. Studny kopané se potýkají s problémy tvrdostí vody, dusičnany a bakteriemi. Studny vrtané jsou naopak spíše železité s vyšším obsahem manganu a obvykle může i zapáchat. Studny mohou obsahovat nadlimitní hodnoty prvků. Je proto vhodné si nechat udělat rozbor vody. Díky tomu zjistíte, jakou vodu pijete. Jestliže se zjistí, že voda není vhodná k pití, není třeba panikařit. Vše se dá vyřešit.

Nejoblíbenějším řešením pro studny jsou UV lampy. Pomocí ultrafialového záření ničí nežádoucí bakterie a vodu desinfikuje. Jestliže toto řešení skombinujete i se zařízením filtračním, pak můžete mít naprosto čistou a kvalitní vodu.

Firma Profivoda.cz se vodou zabývá již dlouhou dobu. Produkty, které nabízí, dováží ze Španělska od předních výrobců se zaručenou kvalitou. Rádi vám poradí jak z vaší vody udělat vodu kvalitní a chutnou.

Komentáře

Nahoru