INZERCE: Ubytování v Plzni

INZERCE: Ubytování v Plzni

Jsou prázdniny, všichni jezdí někam na dovolené. Ale abyste si odpočinuli, nemusíte ani vyjíždět za hranice. Stačí se zaměřit na to, co vás baví. Můžete se vydat do hor, sjíždět nějakou řeku nebo poznávat místní památky. Co takhle obdivovat třeba krásy Plzně?

V Plzni rozhodně je na co koukat. Ať už se chcete projít k největší synagoze v České republice nebo do ZOO. Tak či tak ale zřejmě budete hledat levné ubytování Plzeň.

To by vám mohl nabídnout plzeňský hotel Morrison. Hotel je situován zhruba deset minut chůze od historického centra Plzně, což vám zaručí přístup k mnoha památkám. Zároveň se ale nachází v klidné ulici, takže si tam určitě užijete chvilky klidu. No a když budete náhodou líní, dojdete tramvajovou zastávku, která je od hotelu Morisson vzdálená, co by kamenem dohodil.

Hotel Morrison Plzeň vám nabízí deset jedno, dvou či trojlůžkových pokojů. Je tedy jen na vás, s kým se na výlet do Plzně vydáte. Na každém pokoji je malá lednička, satelitní televize, rekonstruovaná koupelna se sprchovým koutem a samozřejmostí je připojení k wifi.

Tohle ubytování Plzeň se vám opravdu vyplatí. Po předchozí domluvě si s sebou klidně můžete vzít i psa. A ani s vlastním autem není problém. Buď zaparkujete přímo před budovou hotelu Morrison nebo na tři minuty vzdáleném placeném parkovišti.

Zmíněný hotel Plzeň si můžete rezervovat přímo na webu, kde je uvedený i ceník. Takže teď už vám nezbývá nic jiného, než začít plánovat krásnou odpočinkovou dovolenou a zároveň poznání krásy Plzně.

Placená inzerce na magazínu Objevit.cz. V případě zájmu o reklamní články, či jiný způsob reklamy nás informujte.

Komentáře

Nahoru