INZERCE: Typové domy v luxusním podání

INZERCE: Typové domy v luxusním podání

Představíte si pod pojmem typový dům takový ten tuctový rodinný domek s červenou střechou? V tom případě vaše představa není zcela správná. Existují rovněž luxusní typové domy. Pokud si takový necháte postavit, sousedi budou dumat nad tím, jakého skvělého architekta jste si zaplatili. Vypadají totiž luxusně a hlavně originálně.

Proč byste si vůbec měli nechat postavit typový dům?

V první řadě je to jednoduché. Někdo už vymyslel plán a vymyslel ho tak, aby bylo všechno perfektně účinné. Navíc vám ještě před začátkem stavby předloží podrobné vizualizace nebo fotografie již realizovaných typových domů a vy reálně uvidíte, jak dům vypadá. Vzhledem k tomu, že je plán už připravený, je také všechno daleko rychlejší a vy ušetříte za architekta.

Přestože se to možná nezdá, nejste ničím omezeni. Typových domů je na výběr široká řada a jak už bylo řečeno, často se jedná o velmi moderní domy. Některé z nich by se daly nazvat až futuristicky a můžeme s klidem prohlásit, že spoustě architektů se o takových dílech ani nesní.

Uneseni budete ze všech typových projektů

Luxusní typové domy najdete přímo na webu www.typove-domy.cz. Už od pohledu na projekty na webu je jasné, že jde o opravdu unikátní stavby. Není mnoho firem, které by s projekty typových domů cílily na vyšší segment trhu, tahle to ale dělá.

Nabízí vám na výběr z celkem 12 projektů. Jsou rozděleny na domy ve svahu, atriové a rostoucí. Nenechte se ale zmást názvem, luxusně vypadají opravdu všechny. Jen jsou vhodné pro jiné použití.

Domy ve svahu jsou určeny pro všechny, kteří mají pozemek na nerovném terénu. S dobrým architektonickým projektem se totiž kopečků dá pěkně využít.

dum_ve_svahu_s_bazenem

Atriové domy mají někde uvnitř atrium, jednotlivé místnosti jsou situované třeba okolo malé zahrádky, která se nachází uprostřed domu.

atriovy_dum

Nabídka projektů rostoucích domů potěší všechny, kteří by si rádi pořídili luxusní bydlení, ale nemají dostatek financí. Jsou to totiž domy, které lze postupně dostavovat. Můžete si nechat postavit začátek a pak, když se rozhodnete, že si pořídíte děti, si ho necháte zvětšit.

rostouci_dum

Přestože se jedná o již hotové projekty luxusních domů, určitě si vyberete. Není totiž nad to, když za vás někdo všechno vymyslí a vyřeší a vy už přijdete k hotovému.

Tým redaktorů magazínu Objevit.cz se skládá z poměrně mladých lidí, kteří psaní článků a pohybování se ve světě IT pokládají za svůj koníček, věnují se mu a tudíž mu i rozumí.

Komentáře

Nahoru