INZERCE: Ty nejlepší vtipy na každý den

INZERCE: Ty nejlepší vtipy na každý den

Trochu filozofická otázka na úvod – co si představíte, když se řekne „vtip„? Na prvním místě zaručeně bude zábava a na druhém? Možná blondýnky, doktoři, politici, Pepíček, atp. Vtipů je vážně hodně, ale kdo si je má všechny pamatovat? Je pravdou, že to je celkem důležitou součástí každé dobré konverzace, ale je jich tolik, že je takřka nemožné si je pamatovat. 

Ty nejlepší vtipy o blondýnkách

Vtipy vám nejen pomohou rozporudit komunikaci, ale navíc si o vás přítel, kterému ho vyprávíte, udělá dobré mínění o tom, že máte smysl pro humor, což se v současné době válek a sporů celkem činí. Aby tedy konverzace nestála, vybrali jsme pro vás několik povedených vtipů o blondýnkách, které jsou velice oblíbené, avšak leckdy urážlivé. Proto si před vtipem uvědomte, komu ho vlastně říkáte… Předem se tedy omlouváme, pokud se některý z následujících vtipů někoho urazí, ale zábava musí být.

1. Dívají se dvě blondýnky z okna na ulici a v tom jedna říká: „Hele, můj manžel se vrací domů a nese kytici, to zase budu muset roztáhnout nohy.“
Její kamarádka se diví: „A to nemáte doma vázu?!“

2. Blondýnka jde na vyšetření mozku. K hlavě jí připevní kabely a napojí ji na počítač. Doktor ho zapne a na monitoru se objeví: „Nyní můžete počítač bez obav vypnout!”

3. Blondýnka přijede na hranice a hraničář říká: „Slečno, můžete se nám identifikovat?”
Blondýna vytáhne zrcátko, podívá se do něj a prohlásí: „Ano, jsem to já.”

Ty nejlepší vtipy o cikánech

Tak to byly ty nejlepší vtipy z oblasti blonďatých žen, kde se většinou naráží na jejich myšlení. Další kategorií, která opět souvisí s jistým myšlení jsou vtipy o cikánech, které se spíše opírají o jejich pracovní morálku.

1. Když umře bílé dítě, dostane se do nebe, dají mu křidýlka a je z něj andílek. Když umře cikáně, dostane se do nebe, dají mu křidýlka a je z něj… NETOPÝR.

2. Víš, co je to absolutní nesmysl? Cigán, co studuje při zaměstnání.

3. Říká cikánka: „Hej Dežo, dali mi dítě na zvláštní školu.“
„Tak ať studuje, když na to má.“

Ty nejlepší vtipy

Dá se říci, že tu nejdůležitější část máme za sebou. Nyní již máte v rukávu několik dobrých vtipů, které můžete použít při konverzaci na odlehčení situace. Avšak stále jsme neřekli to nej. Proto, zde je několik nejlepších vtipů...

1. Přijde mafián pro peníze a otevře mu žena se dvěma dětmi.
Mafián: „Kde máte manžela?“
Žena: „Nevím.“
Mafián zastřelí jedno dítě a říká, „Řekni mi kde je manžel nebo zabiju i to druhý!“
Žena: „Ale já opravdu nevím, kde je!“
Mafián zastřelí i druhé dítě a říká, „Řekni mi sakra kde máš manžela!“
Žena: „Šuká nahoře sousedku. Já to nechtěla říkat před dětma.“

2. Víte jak zabavit blondýnu? Postavte ji před zrcadlo a řekněte jí, ať hraje kámen nůžky papír, dokud nevyhraje.

3. Stojí dvě blondýnky na zastávce a jedna se ptá druhé: „Čím jedeš?“
„Dvojkou! A ty?“
„Trojkou!“
Za chvíli přijede tramvaj 23 a první blondýna povídá té druhé: „Jé hele! Můžem jet spolu!“

A kde najít ještě více vtipů?

Chcete se více nasmát? Doporučujeme navštívit webové stránky s vtipy, na kterých naleznete více než dost vtipů. Stránky se jmenují vtipy.net, fungují již od roku 2004 a dá se říci, že u nich naleznete ty nejlepší vtipy z různých oblastí. Doufáme, že jsme vám alespoň  pomohli doplnit zásobů vtipů, které okoření každou dobrou konverzaci. Humor přeci musí být!

Foto: darealtalk

Štítky: , ,

Placená inzerce na magazínu Objevit.cz. V případě zájmu o reklamní články, či jiný způsob reklamy nás informujte.

Komentáře

Nahoru