INZERCE: Toužíte po zdravé pleti? Máme pro vás pár tipů, jak ji získat

INZERCE: Toužíte po zdravé pleti? Máme pro vás pár tipů, jak ji získat

Pleť je částí našeho těla, která je denně neustále vystavena všem vnějším vlivům. Je to vlastně něco, co nás celé obaluje a skrývá vnitřní orgány. Ale i o tenhle obal bychom se měli starat! Přece chcete, aby vaše pokožka i za několik let zářila a byla zdravá.

Že nemáte čas na intenzivní péči? Není potřeba. Stačí málo.

1. Chraňte se před sluncem

To je snad jeden z nejzákladnějších bodů. Přílišné vystavování slunci způsobuje vrásky, stařecké skvrny a jiné problémy. A zvyšuje riziko vzniku rakoviny kůže. Takže se oblékejte, vyhledávejte stín a používejte opalovací krém. Nepodceňujte to.

2. Nekuřte

Díky kouření vypadá vaše pleť starší a tvoří se na ní vrásky. Kolagen a elastin – vlákna, která dávají pokožce její pevnost, jsou poškozena. Proto přestaňte co nejdřív.

3. Chovejte se k ní jemně

Omezte dobu koupele, protože teplá voda z pokožky odstraňuje olej. Vyvarujte se silných mýdel a deodorantů, které mají stejný účinek. Holte se opatrně a nezapomínejte na krém nebo gel na holení! Po umytí pokožku jemně osušte a nezapomínejte ji hydratovat. Existují na to krémy.

Mrkněte třeba na www.zdravapokozka.cz. Z URL adresy je dost evidentní, o co jde. Kromě pár základních tipů, které tu máme uvedené, totiž existuje ještě jedna účinná věc. Krémy, čisticí vody, séra, a tak dále. Některé vyhlazují vrásky, jiné jsou určené pro vysušenou pleť nebo pro její výživu.

Na eshopu Zdravá pokožka najdete všechno. Můžete si tam vybrat pleťový krém pro výživu, hydrataci, revitalizaci, … Mají pleťové krémy denní a noční. U každého je popis, takže si podrobně přečtete, na co slouží. Jenže někdy si prostě nebudete vědět rady. Je pro vás lepší jemný karotenový denní krém nebo denní krém Larens? Pokud si nejste jisti, co přesně potřebujete, neváhejte kontaktovat zástupce eshopu, který vám rád poradí.

Máme tu pro vás ale jeden speciální typ. Pokud toužíte po opravdu kvalitních přípravcích, po jejichž užívání zaznamenáte změnu, sáhněte po WellU – Larens. Tyto přípravky jsou naprosto unikátní a není zrovna moc míst, kde byste je sehnali. Využívají hydrolyzát kolagenu, který pomáhá proti stárnutí pokožky.

Zkuste to. Všechno zboží mají skladem, takže ho za chvíli máte doma. A uvidíte, že se to vyplatí. Třeba se pak budete chtít dobře starat i o celé tělo a vlasy, takže využijete i jejich produkty vlasové kosmetiky a kosmetické doplňky.

4. Jezte zdravě

Zdravá strava je základním kamenem snad všeho ve vašem životě. Potřebujete hodně vitamínů z ovoce a zeleniny, celozrnné výrobky a bílkoviny. Dobrá strava rovněž pomáhá proti akné. Sacharidy zase podporují pleť, aby vypadala mladší.

5. Bojujte proti stresu

Stres způsobuje hodně problémů a ovlivňuje taktéž pokožku. Proto si stanovujte přiměřené cíle, zužte seznam svých úkolů a udělejte si čas na věci, které vás baví.

Tým redaktorů magazínu Objevit.cz se skládá z poměrně mladých lidí, kteří psaní článků a pohybování se ve světě IT pokládají za svůj koníček, věnují se mu a tudíž mu i rozumí.

Komentáře

Nahoru