INZERCE: To nejlepší pro vaše psí miláčky

INZERCE: To nejlepší pro vaše psí miláčky

Když už si jednou pořídíte psa, je jisté, že se stane vaším domácím miláčkem. Pokud máte děti, pravděpodobně ho budou zbožňovat nejvíce právě ty. S tím prostě nic nenaděláte, velikost dětské lásky nic nepřekoná. Jenže děti jednou vyrostou, odejdou studovat, pracovat a pejsek zbyde na vás. Protože takový roztomilý štěkající uzlíček není záležitostí na pár měsíců. Ovlivní celý váš život.

A o někoho, kdo ovlivní celý váš život, se přece vyplatí pečovat, ne? Určitě pro něj chcete jen to nejlepší. Aby byl zdravý, aby měl dobrou stravu, aby mu v chladném počasí venku nebyla zima, aby měl krásný pelíšek, aby byl očkovaný a měl známku. A spoustu dalších věcí.

Ovšem pokud chcete, aby měl váš pejsek k dispozici opravdový luxus, navštivte web www.luxurydog.cz. Jedná se o eshop, zboží si ale klidně můžete vyzvednout na prodejně v Praze 5 na ulici Jinonická 80. Od pondělí do pátku od 8 do 16 hodin se vám tam budou věnovat. Doporučují vám domluvit si před návštěvou konkrétní termín, abyste měli jistotu pohodlného a klidného nákupu.

Navíc u nich můžete nakupovat jak maloobchodně tak i velkoobchodně pro své prodejny. Jedná se totiž o jednoho z největších dovozců a distributorů v Čechách a na Slovensku. Nabídne vám všechno, co může váš stylový mazlíček potřebovat. Oblečení pro psy, obojky, vodítka, pelíšky pro psy, misky na krmení, hračky pro chvíle nudy a dokonce i šperky! Ne pro vás, pro vaše pejsánky. I když nějaký sortiment určený dvounohým páníčkům tu taky objevíte. Mají tu kabelky, ve kterých můžete svá zlatíčka nosit, a speciální kategorii Pro paničky a pány.

Mrkněte třeba na to oblečení pro psy. Tak roztomilé kousky jste totiž ještě neviděli. Stejně tak když se podíváte do kategorie hračky pro psy. Už od pohledu je jasné, že takové hračky si pejsci zamilují. A co teprve ty šperky pro psy a kosmetika. Budete koukat, co všechno už je dneska možné sehnat.

Placená inzerce na magazínu Objevit.cz. V případě zájmu o reklamní články, či jiný způsob reklamy nás informujte.

Komentáře

Nahoru