Dnes vyšlo 1 článků

Inzerce: Tisknete? Potom nezapomínejte na kvalitní náplně

Ať už tisknete doma nebo v kanceláři, pravděpodobně minimálně jednou jste se již setkali s tím, že vám došla v tiskárně nová náplň a nezbývalo nic jiného, než ji vyměnit. V takových případech máte na výběr ze dvou možností. Buď koupit originální a nové náplně od výrobce vaší tiskárny, což se v celkových nákladech může velmi prodražit. Druhou možností jsou alternativní náplně do tiskáren, na kterých sice není logo originálního výrobce, ale mají naprosto stejnou kvalitu. Díky nim tak celkové náklady na jednu vytištěnou stránku výrazně klesnou, což určitě potěší peněženku každého člověka.

Pokud se rozhodnete jít tímto směrem, je špičkou v tomto oboru internetový obchod Tonera.cz, který se zabývá prodejem renovovaných a alternativních tonerů, inkoustů a pásek. Vše samozřejmě doplňují i zmíněné originální náplně. Tonery Tonera jsou zkrátka špičkou na našem trhu a většina zákazníků na tento obchod nedá dopustit, jelikož kvalita i cena jim maximálně vyhovuje. Pokud nad touto možností také uvažujete, určitě je lepší pořídit si náplň již dříve. Nijak vás nezaskočí situace, kdy v průběhu tisku barva dojde. Snadno ji tak vyměníte a budete moci pokračovat.

Ačkoliv jsme převážně mluvili pouze o tiskárnách inkoustových, ani u těch laserových nemusíte složitě hledat, kde náplně koupíte. V tomto ohledu je dobré využít služby renovace tonerů. Všechny takto renovované tonery jsou nejenom naplněny potřebnou práškovou náplní, ale jsou u nich vyměněny i ty nejdůležitější díly, aby byla zaručena jejich bezproblémová funkčnost a také životnost. Určitě netřeba připomínat, že tato metoda je z hlediska nákladů opět mnohem výhodnější, než si kupovat toner originální. Nejenom řada domácností, ale i velké množství kanceláří samozřejmě této možnosti využívá, čímž náklady na jednu vytištěnou stránku srazí na naprosté minimum.

Komentáře

Nahoru