Dnes vyšlo 15 článků

INZERCE: Tiskněte bez obav, kdy vám dojdou barvy

INZERCE: Tiskněte bez obav, kdy vám dojdou barvy

Znáte to. Ať máte laserovou či inkoustovou tiskárnu, stejně je potřeba doplňovat náplně. Buď se vytiskne nebo vyschne a vy začnete řešit, kde sehnat novou. Aby byla levná, aby byla kvalitní, aby nějakou dobu vydržela, aby dobře tiskla. Těch požadavků je spousta.

Přemýšlíte nad tím většinou už tehdy, když tiskárnu kupujete. Vyplatí se vám barevná? Náplně přece budou dražší. A je lepší inkoustová, která může vyschnout, nebo laserová? Jenže pokud zvolíte laserovou variantu, zřejmě můžete zapomenout na barvičky, to by bylo dost drahé. Tak co?

Víte, ono to máte stejně vlastně celkem jedno. Do laserové musíte také dokupovat toner. Mnohem důležitější proto je zamyslet se nad tím, kde budete náplně, tonery, cartridge nebo obecně barvy do tiskáren kupovat.

Je téměř jasné, že nejlevněji pořídíte na internetu. Pokud půjdete do nějakého kamenného obchodu, málokdy objevíte zboží za takové ceny, jaké vám nabízí online. Proto zkuste trochu googlit a poohlédněte se po internetu.

Zkuste třeba eshop www.inkoust-toner.cz. Tam se totiž zaměřují přímo na spotřební materiál pro tiskárny. Z toho důvodu vám mohou nabídnout náplně pro tiskárny všech nejběžnějších značek – Brother, Canon, Epson, HP, Samsung, Xerox, Minolta, Lexmark. V nabídce jsou rovněž plnící sady InkTec.

Proč byste si měli vybrat zrovna je?

Protože jistě hledáte levné kompatibilní náplně. Je to jasné, výhodná cena naláká každého. Nicméně když potřebujete novou náplň, obvykle to zjistíte až ve chvíli, kdy vám ta stará dojde. A to je většinou v ten moment, kdy potřebujete něco vytisknout. Tudíž tu novou potřebujete co nejrychleji. Proto vás jistě potěší, že eshop inkoust-toner.cz má zboží hezky skladem a garantuje jeho rychlé dodání.

No, koukněte se sami přímo na web. Mají to tam roztříděné hezky podle značek, a pokud si nebudete s něčím vědět rady, najdete pomoc. Jsou tam návody na plnění i výměnu toneru. A jestli nevíte, jaké barvy se hodí právě do vaší tiskárny, s kompatibilitou vám tam rádi poradí.

Komentáře

Nahoru