INZERCE: Tipy na egyptské hotely

Při výběru místa dovolené byste měli vzít v úvahu několik věcí. Je důležité vybrat takové, kde si odpočinete, budete mít možnost pobavit se, poznat místní kulturu, lidi a věci, na které byste za normálních okolností ve své zemi nenarazili. A k tomu všemu je ideální Egypt.

Egypt je velmi bohatá země na kulturní i přírodní památky, a tak si svou dovolenou určitě užijete, pokud zamíříte právě tam. A jaké lokality přímo zvolit? Podívejme se na oblíbené hotely.

Arabia Azur Resort (Hurghada)

Hotel Arabia Azur Resort leží přímo u břehu vedle dvou uměle vytvořených lagun. Je asi jen 8 km od letiště a do centra starého města Hurghada je vzdálen 6 km. Dobře tam vaří, jídlo se podává i na korálovém výběžku v moři. V blízkosti jsou nádherné korálové útesy, takže je lokalita skvělá pro potápění. Je tu i škola pro potápěče.

V hotelu je také malá posilovna a běžecký trenažér. S dětmi si tu sice moc neužijete a neuškodilo by trochu modernizace, ale jinak je hotel vyhovující. Pro ty, kdo nechtějí být úplně v centru, a rádi si užijí klidu, je ideální.

arabia_azur_resort

Funtazie Club Calimera Akassia Swiss Resort (Marsa Alam)

Hotel Funtazie je skvělý pro rodiny s dětmi. Děti se totiž zabaví v místním klubu plném soutěží, tvořivých her a radovánek. Dospělí si mezitím užívají dlouhé písečné pláže, potápění, čtyřkolky, velbloudy, koně, centrum zdraví (se saunou, párou a masážemi).

Většina lidí si hotel chválí s tím, že je vhodný pro všechny věkové kategorie a pochvalují si také stravování. Podívejte se na recenze na tomto odkazu.

funtazie-club-calimera-akassia-swiss-resort

Happy Life Resort (Marsa Alam)

Hotel Happy Life je úžasný pro odpočinek. Nabízí prostorné pokoje s velkým balkonem a výhledem na moře. Moře máte opravdu přímo před nosem, písečná pláž je široká, ale z pláže do moře je přístup malý a ohraničený bojkami. Samozřejmě se můžete koupat v bazénu, ale pokud sem zamíříte primárně kvůli moři, raději zvolte jiný hotel.

Z recenze hotelu Happy Life lze soudit, že se můžete těšit na rozmanitou stravu, příjemný personál a spoustu Čechů a Slováků. Snadno si tu najdete známé, protože je to opravdu oblíbená lokalita.

happy-life-resort

Utopia Beach Club (Marsa Alam)

Čistá pláž, dostatek lehátek, korály a rybičky. Co se týče moře, je tahle oblast snem. Určitě sem zamiřte, pokud se chcete koupat v moři a nechcete skončit někde ve vyhřívaném bazénu. Ten tu sice taky mají, ale moři se nic nevyrovná.

Hotel má sice starší vybavení, ale vždy je v něm perfektně uklizeno. Jídlo je dobré, personál ochotný, prý je umístění nejlepší pro rodiny s dětmi. Hodnocení hotelu Utopia Beach Club je perfektní, ale pamatujte na to, že se vlastně nachází v poušti a všechny výlety jsou časově dost náročné, než někam dojedete.

utopia-beach-club

Placená inzerce na magazínu Objevit.cz. V případě zájmu o reklamní články, či jiný způsob reklamy nás informujte.

Komentáře

Nahoru