Dnes vyšlo 15 článků

INZERCE: Těžká zařízení a jejich stěhování

Není stěhování jako stěhování. Když si sbalíte kufry a stěhujete se od rodičů do Prahy, je to možná náročné, ale vejdete se se svými věcmi do osobního auta nebo dodávky. Ale jak myslíte, že se to provádí, když je třeba přestěhovat třicetitunovou pec?

Odpověď je jednoznačná: pozvete si firmu. Stěhování těžkých břemen je doménou firmy Jumbo, která vlastní nejen potřebné technické vybavení, ale má také dostatek zkušených pracovníků. Garantují stěhování těžkých břemen až do váhy 300 tun a skutečně jsou schopní to dodržet.

Pracovníci firmy Jumbo už stěhovali například nové tavící pece, které přišly z Japonska. Každá z nich vážila 30 tun a měřila 60 metrů. Stěhovali a instalovali také kotelnu na fotbalovém stadionu SLAVIA, lisy na výrobu plastových lahví, které vážily 40 tun. Pomáhali také s usazením horizontálních nádrží v elektrárně Ledvice nedaleko Teplic.

Obr3

Vše je dopředu naplánované

Stěhování pod taktovkou Jumbo je dopředu naplánované. Je jasné, že když jde o takhle těžká břemena, není možné nic nechat náhodě. Jumbo dopředu vypracuje plán stěhování s ohledem na konkrétního klienta a lokalitu. Zajistí demontáž, dokumentaci, zabalení, naložení a zpětné sestavení.

Jumbo má za sebou bohaté zkušenosti, stěhuje nejen v rámci ČR, ale také v zahraničí. Kromě těžkých břemen, které jsou jejich dominantou, se zaměřují na stěhování firem, stěhování bytů, domácností, kancelář atd. Nabízí jednoduše kompletní stěhovací služby. Pokud máte zájem, musíte se však informovat dostatečně dopředu. Doporučují objednat si stěhování asi dva týdny předem, protože zákazníků je mnoho. V případě složitějších případů je navíc třeba vypracovat stěhovací plán. Jumbo nabízí dokonce službu stěhování na klíč, která je vhodná pro všechny, co nechtějí mít se stěhováním žádné starosti. Jsou schopni přestěhovat třeba celou firmu tak, aby nedošlo k poklesu zisku.

Tým redaktorů magazínu Objevit.cz se skládá z poměrně mladých lidí, kteří psaní článků a pohybování se ve světě IT pokládají za svůj koníček, věnují se mu a tudíž mu i rozumí.

Komentáře

Nahoru