INZERCE: Tankujete ve Znojmě? Víme, kde se to vyplatí

INZERCE: Tankujete ve Znojmě? Víme, kde se to vyplatí

Kdo by si nepřál svého plechového miláčka krmit jen vysoce kvalitními palivy, která šetří motor i životní prostředí? Jenže najít takové palivo není vůbec snadné. Při tankování to nepoznáte, a jakmile zpozorujete problémy, už je pozdě. Proto byste se měli zajímat o to, odkud pohonné hmoty, které tankujete, pochází.

Ve Znojmě tuto teorii zastává čerpací stanice Eika. Je situovaná ve čtvrti Oblekovice na kraji Znojma u evropské silnice E59, která vede z Prahy až do Záhřebu. Z toho důvodu benzinu Eika navštěvuje spousta motoristů (z Česka i cizích zemí) a všichni jsou s jejími palivy spokojení.

eika-benzinka

Čerpací stanice se totiž chlubí tím, že pohonné hmoty nakupuje výhradně od spolehlivých certifikovaných dodavatelů a jejich krédem jsou vysokojakostní pohonné hmoty. Skutečně je to znát. Zkušenější řidič rozdíl mezi kvalitním a špatným palivem pozná, a pokud běžně tankujete palivo od podezřelých dodavatelů, z pohonných hmot čerpací stanice Eika budete nadšení.

Co ve Znojmě na stanici Eika dostanete?

  • naftu
  • Natural 95
  • Ethanol E85
  • LPG
  • Propan butan v lahvích 2 kg, 10 kg nebo 33 kg
  • CNG

LPG bylo do sortimentu přidáno z důvodu vysokého zájmu motoristů, CNG proto, že v celém Zlínském kraji se nachází pouze tři stanice na čerpání tohoto paliva. Eika se snaží vycházet vstříc svým zákazníkům a naplňovat jejich potřeby. Z toho důvodu je v provozu nonstop a v prodejně má připravený široký sortiment a milou obsluhu.

Hned po zákaznících je pro společnost nejdůležitější životní prostředí. Věnují se sice průmyslovému odvětví, které naší planetě na zdraví moc nepřidává, ale právě v takových odvětvích je opravdu důležité snažit se škodit co nejméně. Čerpací stanice Eika je ekologicky zodpovědná společnost.

V blízkosti čerpací stanice se navíc nachází prodejna společnosti Eika, ve které probíhá prodej hutního materiálu a potřeb ze železářství. Také zákazníci této prodejny jsou překvapení příjemným a ochotným personálem. Stavte se tam sami a vyzkoušejte to.

Komentáře

Nahoru