Dnes vyšlo 15 článků

INZERCE: Tajemství velkého objemu a perfektní barvy? Objemový pudr

Je to taková lahvička magického prášku. Vypadá jako dětský zásyp, ale vytváří objem a zakrývá odrosty a prosvítající vlasovou pokožku. Jak objemový vlasový pudr funguje? A jak se aplikuje? Pojďme si to vysvětlit.

Objemový pudr řeší problémy s řídkými vlasy, odrůstající barvou a šedinami. Všechny tyto potíže vám ztěžují život. Vypadávání a řídnutí vlasů potká v životě mnoho lidí, přesto se za něj stydíme a má negativní dopad na naše sebevědomí. Mnoho lidí se kvůli tomu dokonce stresuje, protože přemýšlí, jak jednou budou úplně plešatí, a stres vypadávání napomáhá. Přitom řešení je tak snadné.

Vlasové pudry se dodávají v malých lahvičkách, které stačí protřepat a nanést. Nezanechávají na vlasech hladký a lesklý potah, místo toho dodávají matný vzhled.

perfect-hair-objemovy-vlasovy-pudr-tmave-hnedy

Změna je evidentní na první pohled

Jak objemový pudr použít?

Nejdříve je důležité vybrat si správnou barvu. Podívejte se přímo na www.inhair.cz do kategorie Vlasový pudr a uvidíte, že výběr barev je bohatý. Pokud se přesto domníváte, že vaše barva v nabídce deseti odstínů Perfect Hair chybí, sáhněte po tmavší barvě.

Pak už stačí jen protřepat a nanést. Doporučuje se používat pudr na suché vlasy, sypat jej můžete buď do ruky a rukou nanést na vlasy, nebo přímo na hlavu. Jednodušší je to přímo na hlavu, ideálně z výšky 15 cm.

Tip: Před použitím pudrem zatřeste opravdu rázně. Tím se totiž nabijí mikrovlákna statickou elektřinou a lépe pak přilnou k vlasům.

Pudr nasypete tam, kde potřebujete zakrýt šediny či odrůstající barvu, nebo potřebujete zvětšit objem. Aby se dostal rovnoměrně do všech částí, stačí jej trochu roznést prsty.

Pudr odstraníte umytím vlasů, jinak drží i dva dny. Druhý den stačí vlasy trochu poupravit prsty a jemnou masáží pokožky. Pokud chcete, aby byl efekt dlouhodobý a vydržel i špatné počasí, zkuste jej zafixovat jakýmkoliv lakem na vlasy.

Komentáře

Nahoru