Inzerce: Střešní krytiny

Střešní krytina je jedna z nejvíce namáhaných částí střechy. Proto je velice důležité zvolit správný druh střešní krytiny a její materiál. Tento výběr je rozhodující nejen pro samotnou střešní krytinu ale také pro střechu jako celek.  Jedna z vhodných druhů je betonová krytina.

Betonová střešní krytina se na našem území vyrábí již téměř stovku let. Můžete se setkat na svých cestách se střechami, které svým majitelům slouží k jejich plné spokojenosti i 80 let po položení.

Dnes patří betonové tašky k velice oblíbeným střešním materiálům. Existují rozsáhlé možnosti povrchových úprav, které přispívají nejen k exkluzivnímu vzhledu ale také k nezpochybnitelně vysoké odolnosti.

Výrobou střešních krytin se již 13 let zabývá firma Mediterran Slovakia s.r.o.  V nabídce firmy najdete tašky Coppo®, Rundo®, Vlčanka®, Zenit®, Rundo®

Střešní taška Mediterran Coppo®  je vysoce specifická svým zajímavým vzhledem, ale zároveň dokáže uspokojit požadavky domácích stavitelů za přijatelnou cenu.

Taška Rundo® díky svému technickému řešení představuje typ moderní estetické krytiny s vhodností i pro klasické objekty.

Vlčanka® díky příznivému profilu dokázala snížit hmotnost střešního systému. Díky kvalitnímu povrchu je zabezpečen odvod deště a díky malé zastíněné ploše sníh na střeše taje rychleji.

Taška Zenit® svým jednoduchým obdelníkovým tvarem představují nový proud v současném světě krytin.

Povrchové zdokonalení EVO se vyznačuje vysokým leskem, velmi hladkým a tvrdým povrchem, který lépe odolá přírodním vlivům. Tuto úpravu najdete u Danubia EVO, Rundo EVO a Zenit EVO

Střešní krytiny společnosti Mediterran přináší vzhledově atraktivní a kvalitní řešení. Získáte třicetiletou záruku na přesnost rozměrů, vodotěsnost a mrazuvzdornost. Zboží vám zdarma dovezou po celé ČR a také vám bezplatně spočítají spotřebu tašek.

Tým redaktorů magazínu Objevit.cz se skládá z poměrně mladých lidí, kteří psaní článků a pohybování se ve světě IT pokládají za svůj koníček, věnují se mu a tudíž mu i rozumí.

Komentáře

Nahoru