INZERCE: Stojí gelové nehty opravdu za to?

INZERCE: Stojí gelové nehty opravdu za to?

Gelové nehty už jsou nějakou dobu fenoménem. Vypadají přirozeně, jsou dostupné v mnoha designově nádherných variantách a dlouho vydrží. Nejsou ani tak drahé. A že jste ještě nenašly odvahu je vyzkoušet? Pojďme se podívat na to, proč stojí za to. A taky na to, proč za to nestojí. Mrkneme na ně totiž úplně upřímně a pak si samy uděláte dokonalý názor.

Výhody

  • Gelové nehty jsou silnější a tolik se nelámou.
  • Dlouho vydrží, nedělají se do nich žádné dolíčky, jsou vždy hladké a chrání nehty.
  • Lze je dělat i doma. S trochou šikovnosti ušetříte čas i peníze.
  • Pokud se provádí tak jak má, jedná se o zcela bezbolestnou techniku

Jak je to s domácími nehty

Samozřejmě si můžete nechat udělat gelové nehty v nějakém kosmetickém salonu, ale jak již bylo zmíněno výše, doma je to levnější a rychlejší. Na začátku pochopitelně musíte něco investovat. Chce to pořídit si UV lampu, UV gel, různé laky a další potřebné věci. Většina z nich vám ale vydrží na dlouhou dobu.

Navíc už existují i takové přípravky, které vám šetří finance – zvládnou dvě úlohy najednou. Třeba takový One Step gel-lak nahrazuje dvě lahvičky, které byste museli běžně použít. Navíc mu stačí jen 2 minuty v UV lampě a 30-60 sekund v LED lampě. Šetří tak finance i čas.

Mrkněte třeba na www.nehtyprofi.cz. Tahle kamenná prodejna s eshopem funguje již od roku 2008, v oblasti modeláže nehtů se tedy již nějaký čas pohybují a dokáží vám poradit. Mimoto že mají hezky popsané všechny produkty a na webu najdete i návody, když si u nich něco objednáte do tří hodin, další pracovní den to máte exkluzivně doma.

Pár rychlých tipů pro domácí modeláž nehtů:

  • Ujistěte se, že máte doma nějaký olejíček na kůžičku kolem nehtů.
  • Buďte velmi opatrní a přebytečnou barvu, která se dostane na kůži, ještě před vytvrzením setřete.
  • Investujte do kvalitní UV lampy. Ušetří vám to čas.

Tak co? Zkusíte to?

Placená inzerce na magazínu Objevit.cz. V případě zájmu o reklamní články, či jiný způsob reklamy nás informujte.

Komentáře

Nahoru